» Халимонівці активно долучаються до благоустрою
Інформація до новини
  • Переглядів: 148
  • Автор: admin
  • Дата: 17-05-2021, 08:31
17-05-2021, 08:31

Халимонівці активно долучаються до благоустрою

Приємно, коли активізується громадськість і спільними зусиллями дбають про рідне село та працюють на благо малої батьківщини, усвідомлюючи, що від їхньої небайдужості та безпосередньої участі залежить її розвиток та процвітання. Про без перебільшення вражаючі зміни, що відбуваються в селі Халимонове з початком весни, пішов розголос по всій Бахмацькій громаді. І це у селі, яке раніше до розряду кращих за благоустроєм не відносилося.

Вже при в'їзді в Халимонове зустрічає оновлений, розмальований яскравими кольорами, знак. Також реконструйовано зупинку в селі, вона тепер прикрашена гарним розписом. Ще з ранньої весни приступили тут до розчищення порослі. Розчистили територію біля сільського будинку культури, який не один рік потопав у хащах. Пофарбовано багато метрів парканів, побілено десятки стовпів, приміщення колишніх будинку побуту, сільської лазні, де на даний час розташували пункт збору скла і пластику, які планують здавати, а отримані кошти використовувати на благоустрій. До речі, на території села вже встановлено контейнери для збору пластику, ПЕТ пляшок. А ще посаджені сотні молодих дерев різних порід, розбито нові та реставровано старі квітники, на які вже висаджено чимало квітів, серед яких сотня кущів троянд, петунії та ще безліч різних, що обіцяють радувати своєю неперевершеною красою халимонівців вже цього року.
Символічно, що 8 травня, в День пам'яті та примирення, у селі відбулось відкриття алеї пам’яті героям АТО, вихідцям з Халимонового ­ Владиславу Пилиповському та Сергію Кошмалу.
На приміщенні колишньої сільської ради встановлено 4 камери відеоспостереження, які охоплюють центр села. Також встановлена пробна партія вуличних ліхтарів на сонячних батареях.
Цікавлюсь у старости Халимонівської громади Наталії Пилипенко за який кошт всі ці разючі зміни.
­ З бюджету Бахмацької міської ради виділено 2000 грн та надана допомога на виготовлення контейнерів для сміття, ­ говорить Наталія Борисівна. – Решта – це все допомога небайдужих людей, серед яких є і вихідці з Халимонового, а є просто бажаючі допомогти, адже бачать, що ми прагнемо змін на краще в рідному селі. Також допомогу надає ТОВ «Агротрейд» Халимонове. А головне, все задумане стає можливим завдяки активній позиції халимонівців, які долучились до облагородження рідного села. На акції по благоустрою, які часто проводимо, приходять по 50­70 чоловік. Люди чимало що приносять із дому: і інвентар, і матеріали, і рослини. Можна сказати, що працюємо лише на ентузіазмі.
І це не просто слова, адже знаю Наталію Борисівну як принципову, завзяту та активну людину з часів, коли вона працювала на керівній посаді у ПСП « Пісківське». Тож запитую, чому зробила такий вибір та пішла працювати в місцеве самоврядування, де і зарплатня менша та і відповідальність висока.
­ Дуже вдячна директору ПСП «Пісківське» Валерію Колоші, у якого багато чого навчилась і який підтримує мене. Прикро було дивитись на те, як занепадає рідне село, адже тут похований мій батько, тут живуть мої діти і ростуть внуки. Мрію відновити колишню славу Халимонового, маю багато планів та поки що не будемо говорити про нездійсненне. Дякую всім, хто підтримує мене у цьому прагненні та надає посильну допомогу. Адже окрасою населеного пункту, перш за все, є добрі, працьовиті люди, які дбають про процвітання рідної землі. З повагою згадую Василя Максимовича Сіденка, який дбав про рідне Халимонове, як про власну родину. Таких людей – одиниці, але потрібно на них рівнятись.
Завершуючи спілкування з сільською старостою, обіцяю приїхати, коли розквітнуть троянди, та розповісти про інші позитивні зміни у старостинському окрузі. Впевнена, що писати буде про що, адже своїм прикладом вона запалює людей та надихає на нові звершення.
Наталія Корень.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^