» З ремонтом доріг у місті не поспішають
Інформація до новини
  • Переглядів: 111
  • Автор: admin
  • Дата: 17-05-2021, 08:34
17-05-2021, 08:34

З ремонтом доріг у місті не поспішають

З року в рік питання ремонту доріг на Бахмаччині залишається актуальним. Проте цьогоріч його вирішення, м’яко кажучи, затягнулося у часі. Стан автомобільних доріг у м. Бахмачі вкрай не задовольняє учасників дорожнього руху. Люди скаржаться на погану якість асфальтового покриття вулиць, а то й взагалі його відсутність. Зрозуміло, що взимку у зв’язку з погодніми умовами дороги зазнають руйнування. Особливо ті ділянки, де рухається найбільший потік автотранспорту у тому числі і великовагового.
Найгірше те, що у ремонт доріг щороку вкладаються чималі кошти, хоча їхній стан від цього покращується не на довго. Отож зиму сяк­так їздили, а з настанням весни всі сподівалися на довгоочікуваний ремонт автошляхів у населеному пункті. Та не так сталося , як гадалося. З ремонтом доріг у місті не поспішають. Вулиці залишаються у вибоїнах. Після дощу через численні калюжі взагалі пересуватися автотранспортом небезпечно. Невеликі відстані водії долають з острахом, аби не спричинити шкоди автомобілю. Учасники дорожнього руху постійно висловлюють нарікання на жахливий стан доріг у соцмережах, підтверджуючи все світлинами, телефонують до редакції. Емоцій не приховують, слів не добирають. Декілька разів працівники КВП «Комунальник» намагалися покращити ситуацію, засипаючи найглибші ями . Але чи вистачило такого горе­ремонту надовго . Питання риторичне. І ось нарешті до ремонту доріг дійшла черга. На вулицях Бахмача з’явилась спецтехніка. Працівники підрядної організації, яка , до речі, з м. Прилук , приступили до роботи­ частково вирізали тверде дорожнє покриття та заасфальтували ями на окремих вулицях Бахмача. За словами заступника Бахмацького міського голови Анатолія Варчака поточний ямковий ремонт дорожнього покриття проведений по вулицях Чернігівській, Шевченка, Першотравневій, Незалежності, Ганни Барвінок, Петра Прокоповича, 9 Вересня. Відремонтовано в’їзди до житлових будинків по вул. Деповській, 2 та Європейській 2, 5, 7. Завершені ремонтні роботи по вул. Олени Теліги. Разом із тим КВП"Комунальник" виконує ямковий ремонт холодною асфальтобетонною сумішшю. Замовили виготовлення проєкту на вибірковий капітальний ремонт доріг по вул. Батуринській, Соборності та Чернігівській. Та чи дочекаємося ми найближчим часом асфальтування порізаного дорожниками твердого покриття на окремих вулицях міста? Адже щодня водії, маневруючи, змушені вже більше місяця їздити по бездоріжжю, руйнуючи узбіччя доріг. Автошляхи не витримують ніякої критики. Дорожнє покриття міста перебуває у жахливому стані. Керівництво у свою чергу нарікає на несприятливі погодні умови. Та всі ми добре пам'ятаємо, як восени асфальтували ями на вулицях міста, не зважаючи на дощі. Дороги гірші ніж у минулому і позаминулому роках. Все це створює суттєву загрозу безпеці руху і наносить реальну щоденну значну матеріальну та моральну шкоду людям. Безпосередню відповідальність за стан доріг у першу чергу несе місцева влада. Але, вочевидь, вона забула свої недавні обіцянки перед виборцями щодо розвитку громади. Можливо причина криється у відсутності господарського підходу до справ та невчасному проведенню тендера. Хоча кошти на ремонт доріг у місцевому бюджеті передбачені.
Дороги останнім часом стали предметом прискіпливої уваги населення громади. Тому сподіваємося на позитивний результат. Орієнтовно ремонт планують завершити до початку червня.
Коли верстався номер газети до друку, розпочався ремонт дороги по вул. Даньківський Шлях.
Світлана Кириленко.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^