» Краса навколо додає наснаги
Інформація до новини
  • Переглядів: 85
  • Автор: admin
  • Дата: 24-05-2021, 08:21
24-05-2021, 08:21

Краса навколо додає наснаги

Життя простих сільських трудівників нелегке, адже тяжко працюють вони щодня, аби забезпечити свою родину. Та якщо маєш легку вдачу та щиру співочу душу, що лине до прекрасного, то і робота здається не такою важкою та і все задумане вдається. Саме такої вдачі багатодітна мати з Рубанки Світлана Бондаренко. І при всьому тому, що роботі віддається сповна, жінка виглядає доглянутою і охайною. Разом із чоловіком Іваном, який працює механізатором у ПРаТ «Кремінь», виховують вони трьох діток від першого шлюбу Світлани, 20­річну Віталіну, 15­річну Вероніку і восьмирічного Максимка та мають спільну доньку Елінку, якій незабаром виповниться 2 рочки, – улюбленицю всієї великої родини. Зараз гаряча пора у хліборобів, тож Іван Миколайович затримується допізна на роботі, але чекають на нього діти, завжди з радістю зустрічають. Старша донька Віталіна навчається в місті Суми, встигає працювати і навідується додому часто, аби допомогти, адже розуміє, що роботи вдома завжди багато. А ще розсудлива, допоможе мамі гарною порадою. Дев’ятикласниця Вероніка та другокласник Максим також виконують свої обов'язки по господарству. Найменша Еліна теж полюбляє господарювати, зараз найулюбленіше зайняття у малечі мити тарілки. Привчають у родині дітей до праці змалечку, адже мають Бондаренки чимале господарство, тримають дві корови, свиней, гусей, качок, бройлерів, а ще вирощують огірки, які здають на переробку. Щоб зібрати урожай огірків, потрібно висадити понад тисячу насінин, а потім щодня їх збирати. Тож працюють всі, допомагає і бабуся Ніна Петрівна, мама Світлани, з якою мешкають разом.
­ Бабуся у нас велика трудівниця, майстриня на всі руки, ­ говорить про маму жінка. – Її допомога безцінна для мене, адже підтримує в усьому. Буває ідемо разом по корів, щось скажемо одна одній і разом посміємося. Впевнена, що з усмішкою легше живеться. Ми любимо квіти, насаджуємо їх багато. Подивишся на їх красу ­ і на душі стає тепло і радісно.

Спілкуюся з Світланою й дивуюсь, як встигає скрізь. Працювала вона молодшою медичною сестрою в Рубанській лікарні, зараз перебуває у відпустці по догляду за дитиною. Раз на тиждень жінка везе молочні продукти на базар у Парафіївку. А щоденно веде чимале домашнє господарство, виховує дітей, любить готувати солодощі для рідних та поміж усіма клопотами залишає трохи часу і для себе, адже де б не жила жінка чи в місті чи в селі, вона має бути гарною, усміхненою. Світлана є активною учасницею місцевої самодіяльності, виготовляє різні цікаві поробки, в’яже гачком, спицями. Ніна Петрівна теж захоплюється шиттям, в’язанням спицями, в’яже гачком цікаві іграшки, килимки. Для найменшої внучки виготовила жилет, спідничку, пінетки. До своїх захоплень повертаються в основному взимку, коли є більше вільного часу. Не шкодують жінки і хвилини, що так склалась доля і повернулись вони до рідного села з Київської області, де мешкали тривалий час. Спочатку Ніна Петрівна приїхала доглядати за старенькою матір’ю, а згодом і Світлана прийняла рішення переїхати з дітьми у Рубанку. Попри непрості щоденні клопоти, вони почувають
себе тут щасливими, мають змогу милуватися красою природи навколо, що додає наснаги і сил, а натруджені руки лікують ніжні обійми дітей та внуків.
Наталія КОРЕНЬ.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^