» Бережемо історію - пишаємось Україною
Інформація до новини
  • Переглядів: 89
  • Автор: admin
  • Дата: 24-05-2021, 08:24
24-05-2021, 08:24

Бережемо історію - пишаємось Україною


День вишиванки­ свято національної єдності, покликане зберегти споконвічні народні традиції створення , носіння національного вишитого одягу та єднання українців. Вишиванка­ це символ, який об’єднує наш народ незалежно від мови, віросповідання чи політичних поглядів. У цей день кожен бажаючий може долучитися до святкування, одягнувши вишиванку на роботу, до школи, навчального закладу чи садочка. Національний український одяг одягають тисячі людей не лише у нашій країні, а й по всьому світу.
Традиційно до святкування Дня вишиванки щорічно активно долучаються працівники пасажирського вагонного депо станції Бахмач. Зранку вони поспішали на роботу у гарному настрої , одягнувши барвисті вишиванки. Це свідчить про вираження своєї національної та громадянської позиції, культурну освідченість та духовну свідомість. Постаралися адміністрація і профком вагонного депо, організувавши на підприємстві урочистий захід, який відбувся під гаслом « Бережемо історію­ пишаємось Україною. Все це задля підвищення корпоративного духу та патріотизму серед працівників АТ «Укрзалізниця». Всі, хто виявив бажання одягнути вишиванку, брали активну участь у святкуванні. Кожне вишиване вбрання було особливе. У одних це барвисті сорочки, в інших ­ елегантні сукні . Серед учасників були й ті, хто вишивав національний одяг власноруч з любов’ю нитками та бісером. Можна було помилуватись зразками одягу з орнаментом та яскравими квітами. Для кожного вони мають особливе значення та цінність.
Після фотосесії та дефіле уважне журі визначило переможців заходу. Почесне перше місце зайняли Тетяна Косівцова, Людмила Ільченко, Владислав Антоненко. Людмила Кучеренко, Ірина Мішина, Наталія Васечко та Світлана Гапоненко посіли друге місце. Третє ­ дісталося Юрію Дралу, Тетяні Солодько, Ользі Пушенко, світлані Швед, Анастасії Пушенко. Всі учасники отримали призи на українську тематику та щирі вітання від адміністрації підприємства. Завершився захід частуванням працівників депо запашними українськими пиріжками з маком та чаєм за спільним столом. Приготували рум’яну випічку до свята вмілі кухарі їдальні вагонного депо. Все це заради відродження та підтримки національних традицій і звичаїв, а головне­ єднання українців у велику дружну родину.
Світлана Кириленко.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^