» Звання "Краще спортивне село України" виборола команда "Дмитрівський легіон"
Інформація до новини
  • Переглядів: 96
  • Автор: admin
  • Дата: 24-05-2021, 08:30
24-05-2021, 08:30

Звання "Краще спортивне село України" виборола команда "Дмитрівський легіон"


15 травня на території Чернігівської спортивної лижної бази "Спартак" відбулися обласні спортивні змагання "Краще спортивне село України", в яких брала участь команда нашої об'єднаної громади "Дмитрівський легіон". Змагання проводилися з шести видів спорту : волейбол або футзал, теніс настільний (чоловіки, жінки), дартс (чоловіки , жінки), гирьовий спорт ( чоловіки), шахи (чоловіки), шашки (жінки).
Всього до обласної столиці приїхало 7 команд із різних громад Чернігівщини. Тобто, позмагатися було з ким! Тим більше приємно, що наша команда "Дмитрівський легіон" виборола перше місце серед усіх команд та привезла додому кубок області і звання "Краще спортивне село України" Чернігівської області. Вітаємо переможців! Крім цього дмитрівчани привезли додому всі призові місця!
Наша футбольна команда виборола перше місце у змаганнях з футзалу, другі місця з настільного тенісу посіли Михайленко Ігор та Бєлих Аліна, друге місце у змаганнях із шахів виборов найстарший представник нашої команди Юрій Іванович Плюхін, по дартсу перше місце отримав наш Олександр Цілина, а Каріна Міщан у змаганнях із дартсу серед жінок здобула друге місце. У гирьовому спорті не було рівних Сергію Джемесюку! Це відмітила і головна суддівська колегія, тому й присудила перше місце нашому Сергієві.
Поіменно назваємо склад нашої чудової футбольної команди і, особливо, подякуємо тим її учасникам, які, працюючи в Києві, знайшли час і приїхали захистити спортивну честь нашої громади і Дмитрівки, зокрема. Це ­ Максим Киричок, Віталій Луценко, Олег Поруцький, Андрій Федченко та Руслан Канава. Імена інших наших легіонерів ­ учасників футбольної команди ­ Віктор Поруцький, Сергій Борисенко та Ігор Чуприна.
Щиро дякуємо всім учасникам змагань за активну участь, спортивний азарт та патріотизм, а також за непереборну волю до перемоги! Зичимо вам міцного богатирського здоров'я, нових спортивних звершень та незгасного ентузіазму! Так тримати! Дякуємо голові нашої селищної ради Валентину Бойку за небайдужість до спортивного життя в громаді та за особистий внесок у підготовку до змагань.
Відділ культури молоді та спорту
Дмитрівської територіальної громади.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^