» Крилата юність у обіймах світлих мрій
Інформація до новини
  • Переглядів: 71
  • Автор: admin
  • Дата: 31-05-2021, 08:21
31-05-2021, 08:21

Крилата юність у обіймах світлих мрій

У нинішній час життя досить цікаве і непередбачуване. Воно вносить у наші будні свої корективи. Ось і цьогоріч святкова лінійка з нагоди закінчення навчального 2020­2021 року у Курінському ЗЗСО І­ІІІ ст. відбулась лише для 16 майбутніх першокласників, 21 дев’ятикласника, із них двоє отримають свідоцтва із відзнакою, та 12 випускників. Все це пов’язано з пандемією коронавірусу у світі.
Останній дзвоник. Скільки в ньому спогадів, мрій і сподівань, радості і смутку. Які ніжні і тривожні почуття охоплюють душу, коли лунає галасливий останній дзвінок. На подвір’ї навчального закладу у селі Курінь урочиста лінійка зібрала в один яскравий візерунок квіти, святкове вбрання, і, звичайно ж, найщиріші дитячі усмішки.
Для одинадцятикласників він знаменує початок нового етапу життя . Це хвилюючий і незабутній час для кожного. Із гордістю та щирою радістю про своїх учнів розповідає класний керівник випускного класу Курінського ЗЗСО І­ ІІІст. Оксана Іванівна Сиплива. Говорить, що вони добрі, чуйні, відгукливі та працьовиті, а головне­ дружні. Протягом навчання у старшій школі займалися профільним вивченням історії, української мови та літератури. Неодноразово Вікторія Ожог, Людмила Рогова, Олександр Іващенко та Роман Сипливий захищали честь навчального закладу на олімпідах та конкурсах, підтверджуючи рівень своїх знань. Майже кожен випускник мріє вступити до вищих навчальних закладів. Окрім успіхів у навчанні, діти брали активну участь у громадському житті закладу. Без їх участі у школі не відбувалося жодне свято. Незабутні виступи дітей запам’яталися багатьом. Одні з перших вони бралися за роботу під час впорядкування території на загальношкільних толоках. Про кожного випускника можна сказати щось особливе. Наприклад, Віктор Рудько та Владислав Рибатенков серйозні та відповідальні юнаки. Вони цікавляться сучасними технологіями , зокрема, комп’ютерною технікою. Роман Сипливий та Вадим Глушко небайдужі до сільськогосподарської техніки. Змалку хлопці проявляли інтерес до того, як краще обробляти землю, щоб зібрати гарний урожай. Олександр Іващенко­ творча і креативна особистість. Його артистичність вражає глядачів. Він не лише брав активну участь у святкових заходах, а й самостійно складав сценарії.
Всі вони різні , але водночас згуртовані та прагнуть до всього нового і прогресивного. Цей клас , ніби маленька родина, де радощі і невдачі діляться навпіл. Тож бажаю всім випускникам незрадливого успіху та досягнення омріяних вершин у дорослому житті.
Світлана Кириленко.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^