» Прощавай, садок дитячий!
Інформація до новини
  • Переглядів: 97
  • Автор: admin
  • Дата: 31-05-2021, 08:24
31-05-2021, 08:24

Прощавай, садок дитячий!

Весело всміхається травень. А у Бахмацькому дошкільному навчальному закладі (ясла­садка) №3 «Берізка» радісно і сумно водночас, адже вихователі проводжають у самостійне шкільне життя своїх випускників.
Випуск дитячого садка – особливий день для кожної дитини, адже закінчився перший відповідальний етап життя, скінчився безтурботний період раннього дитинства. Залишилися позаду такі хвилюючі і неповторні роки: перший раз до дитячого садка, перший раз без мами, перші перемоги і перші поразки. А попереду на дітей чекають шкільні парти, відкриваються тисячі доріг і стежинок в світле, неймовірно цікаве і захопливе майбутнє.
Вихователі, затамувавши подих, дивляться на своїх вихованців із гордістю і сумом. Кожний випуск – це відрізок життя, кожна група – це частина душі. Усі ці роки вони намагалися стати для дітей друзями, помічниками, однодумцями, набути в їх очах поваги та авторитету, одним словом– другими мамами.
Багато хороших слів було сказано в цей день на адресу випускників та батьків, адміністрації
та вихователів, бо саме завдяки спільним зусиллям ми маємо хороших, розумних, а саме головне ­ здорових дітей, які вміють гарно малювати, ліпити, співати, танцювати. Віриться , що все, чому вони навчилися в стінах садочка, допоможе у майбутньому знайти шлях у житті, бути чесними людьми, гідними громадянами України.
Пройде час, а у малят залишаться добрі спогади про їх дошкільне життя, яке вони згадуватимуть через багато років з любов’ю та вдячністю. Отож, бажаємо нашим випускникам успіху у здобутті знань, а їхнім батькам – підтримки та терпіння, щоб батьківське плече завжди було для дітей надійною опорою та оберегом.
У добру путь, дорогі випускники!
Світлана Свербій, завідувач ДНЗ "Берізка".
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^