» Стерилізація безпритульних тварин триває
Інформація до новини
  • Переглядів: 41
  • Автор: admin
  • Дата: 12-07-2021, 09:11
12-07-2021, 09:11

Стерилізація безпритульних тварин триває


Цьогоріч на п’ятій сесії Бахмацької міської ради прийнята Програма регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами на підвідомчій території Бахмацької міської територіальної громади на 2021­2022 роки. Акцент вирішення проблеми щодо кинутих напризволяще братів наших менших зосереджено в першу чергу на зменшення їх чисельності гуманним способом. На виконання програми міськрадою укладений договір з ветеринарним лікарем Олексієм Баграновським на суму майже 50 тис. грн, який передбачає надання послуг із регулювання чисельності тварин, що не утримуються людиною, у такий спосіб: вилов, облік, транспортування, стерилізація, післяопераційне утримання, кліпсування, профілактична вакцинація від сказу тварини та повернення на територію міста і населених пунктів Бахмацької міської територіальної громади у місця вилову. Такими заходами на даний час охоплено понад 40 собак, загалом за рік їх планується стерилізувати, вакцинувати та біркувати близько 65. У відлові безпритульних тварин допомогу надають волонтери ГО «Вогонь Відродження». Також волонтери здійснюють і контроль за виконанням умов договору.
Тварин поки відловлюють у місті. І, дійсно, у багатьох безпритульних собак, що зустрічала на вулицях Бахмача, на вухах помічала жовті бірки.
­ З приємністю хочу відзначити, що поки жодного летального випадку у роботі з безпритульними тваринами не було,­ зазначає лікар ветеринарної медицини. – Прикро, що іноді ми з волонтерами зустрічаємось у своїй роботі з байдужістю людей, які не допомагають відлову собак, хоч їх постійно годують. Зрозуміло, що тварини не ідуть до незнайомих.
Не поспішаємо виконувати дані заходи по відношенню до самок, що зараз годують щенят, вони нині агресивні. Також деяким безпритульним тваринам, які потрапили у клініку, розташовану у приміщенні колишньої швидкої допомоги, знайшли відповідальних та люблячих господарів.
Наталія КОРЕНЬ.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^