» У Новий рік з новими піснями
Інформація до новини
  • Переглядів: 750
  • Автор: admin
  • Дата: 21-12-2015, 09:15
21-12-2015, 09:15

У Новий рік з новими піснями

Напередодні Нового року прийнято підводити підсумки минулого року, аналізувати досягнення і прорахунки, очікувати чогось приємного, святкового.

Мені ж хочеться на сторінках нашої газети поділитися враженнями, які я отримала за два роки, відвідуючи хор ветеранів м. Бахмача . На моїх очах зростала майстерність кожного з учасників, завдяки керівнику хорового колективу Остапенко Валентини Іванівни, ім’я якої відоме далеко за межами району і області, людини, яка віддала душу і серце культурно­освітній роботі, а саме хоровому мистецтву. За час занять ми вивчили 18 пісенних творів, серед яких домінує патріотична, козацька, побутова тематика пісень українських і місцевих авторів, а також народних…

Згадую, що наш колектив з вивченими піснями виступив на 22­х заходах, присвячених Дню Перемоги, Дню села Піски, Дню міста, Дню людей похилого віку, Дню державного прапора України, Дню залізничника, Дню працівника сільського господарства тощо. Наш колектив можна було побачити і почути не тільки у стінах закладів культури м.Бахмача, але і у клубі залізничників м. Конотопа, вагонному депо м.Бахмача, площі села Красилівки Бахмацького району.

Співаємо, виступаємо і відпочиваємо. З приємністю і вдячністю згадую нашу екскурсійну поїздку у серпні цього року до Музею під відкритим небом у Пирогово, її безкоштовно організували для нас шановні спонсори Булах Ігор Миколайович, районна рада ветеранів, профспілкова організація залізничників.

Депутат обласної ради Данько Григорій Володимирович став не тільки нашим постійним спонсором, але й членом нашої великої родини. Щоб ми не тільки працювали з музичними творами, а і відпочивали, він подарував електрочайник, не раз спілкувався з нами за чашкою чаю, тому ми мали змогу близько познайомитися, поспілкуватися з людиною, яка добре знає, чим і як живуть його земляки, людиною, яка завжди готова прийти на допомогу тим, хто цього потребує. А ще хочу зазначити, що його слова ніколи не розходяться з ділом, і що благодійні вчинки Григорія Володимировича ніяк не пов’язані з виборами, і це радує.

Окремо хочеться подякувати голові ради ветеранів залізничного вузла ст. Бахмач Приходько Надії Федосіївні, яка за допомогою спонсорів вирішила одне з проблемних питань музичного супроводу хору­ придбання якісного баяна.

Не можу не згадати добрим словом ще одну людину, яка опікується долею пісенного колективу ветеранів, уважно слухає пісні у нашому виконанні, щиро нам аплодує, є постйним нашим поціновувачем і спонсором ­ це міський голова Шимко Павло Миколайович. Він, до речі, обіцяв допомогти з придбанням костюмів для хористів.

Напередодні Нового року ми з нашим керівником Остапенко Валентиною Іванівною працюємо над оновленням репертуару, працюємо плідно, охоче. Пишаємося, що нами керує майстер своєї справи, справжній професіонал, людина, яку любить, шанує, поважає наше сивочоле товариство. Нещодавно Валентина Іванівна відсвяткувала ювілей, ми, вітаючи її , подарували щирі,теплі слова вдячності:

«У ваш прекрасний ювілей прийміть вітання і подяку від всіх найвдячнішіх хористів­любові нашої ознаку.»

Є у нашої співочої родини спільне новорічне бажання: хочемо, щоб Валентина Іванівна ще довго була поруч з нами на музичній пісенній ниві.

А від себе особисто хочу побажати учасникам хору ветеранів, його керівнику, голові ради ветеранів Соколову Івану Георгійовичу, нашим доброчинним спонсорам міцного здоров’я, святкового настрою, творчих успіхів, миру і достатку у кожній українській родині.

Учасник хору ветеранів

Ганна Іванівна Дорошенко.

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^