» Срібні призери Чемпіонату України
Інформація до новини
  • Переглядів: 41
  • Автор: admin
  • Дата: 19-07-2021, 08:36
19-07-2021, 08:36

Срібні призери Чемпіонату України

6 ­ 9 липня в м. Світловодську на Кіровоградщині відбувся ювілейний 50­ий Чемпіонат України серед юнаків з пішохідного туризму (2004 ­ 2006 р.н.), де зібралося 20 команд з різних регіонів нашої держави. Чернігівську область представляла збірна команда, у складі якої були спортсмени з різних регіонів: Муренець Максим, Дзюба Марія, Шуляк Вікторія (м. Чернігів), Гоголь Михайло (м. Прилуки), Адаменко Дарина (м. Ніжин) Вялий Віталій (смт Талалаївка), Хоменко Назар (смт Варва) і бамачанин Ільченко Владислав, учень 10 класу Бахмацького ЗЗСО №5, вихованець туристичного гуртка Будинку дитячої та юнацької творчості (тренер – Левченко Тетяна Петрівна). Збірна вже встигла виграти Кубок України з пішохідного туризму в 2020 році й посісти ІІ місце на Кубку України в 2021 році, провела тижневі збори в Чернігові, де відбулося багато спільних тренувань під керівництвом досвідченого тренера, президента Чернігівської ФСТУ Журби Євгенія Леонідовича, тож юні спортсмени мали змогу співпрацювати й здружитися.
У перший змагальний день проходила командна "Смуга перешкод" ІV класу, де учасникам потрібно було навести аж 8 складних етапів. Не всі спортсмени змогли дійти до фінішу. Але учасники нашої збірної команди фінішували повним складом, хоча допустили багато прикрих помилок і в підсумку посіли лише 6 місце. Наступного дня була довга дистанція "Похід­крос" ІV класу, де учасники орієнтувалися за картою, знаходили контрольні пункти й проходили по дорозі різноманітні технічні етапи. Збірна Чернігівської області стартувала сьомою, упевнено виборола перемогу, не зробивши жодного технічного штрафу. А вів її саме наш Ільченко Владислав (на фото), який виявився на цих змагання найкращим орієнтувальником. У загальному заліку І місце ­ команда Українського державного центру національно­патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді, ІІ місце – наша збірна Чернігівської області, ІІІ місце – команда Миколаївської області.
Щиро дякую спортсменам за такий чудовий виступ. І хоча учасники були з різних регіонів, різних команд, але вони працювали як одна сильна команда. Усі один одному допомагали, переживали один за одного, працювали на спільний результат ­ і в підсумку одні з кращих в Україні!
Тетяна Левченко, керівник туристичних гуртків Бамацького БДтаЮТ
і Бамацького ЗЗСО №5.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^