» Незабутній подарунок для мами
Інформація до новини
  • Переглядів: 48
  • Автор: admin
  • Дата: 23-07-2021, 08:43
23-07-2021, 08:43

Незабутній подарунок для мами

Нещодавно завершився юніорський чемпіонат Європи з легкої атлетики, що проходив у Таллінні. У метанні списа серед хлопців статус головного фаворита підтвердив 17­річний українець Артур Фельфнер ­ він виграв золото з найкращим юніорським результатом сезону у світі. Загалом у фіналі Фельфнер продемонстрував чотири найкращі спроби, а його перевага над найближчим конкурентом склала більше 5 метрів! Найкращий результат Артура 78.41 метра ­ 11 найкращий в історії українського чоловічого метання списа. Лише 10 атлетів метали спис далі.
­ Перш за все, хочу подякувати усім конкурентам у секторі. Було честю змагатися тут ­ усе пройшло дуже класно: хороші умови та хороша робота організаторів. Я почуваюся задоволеним, що зміг метнути на новий особистий рекорд ­ дуже радий цьому результату. Атмосфера була неймовірною, маю подякувати також тренеру, сім'ї та друзям,­ сказав легкоатлет у коментарі організаторам.
Вся Україна вболівала за юного метальника списа, дивлячись пряму трансляцію з чемпіонату, та найбільше хвилювань було в містах Бахмач та Батурин, де мешкає родина Фельфнерів. Хвилювались мама із татом та двоє менших братів, які близько двох років проживають у Бахмачі, дідусь із бабусями, що живуть у Батурині. А коли оголосили результати, то радості всієї родини не було меж. Ця перемога також стала найкращим та незабутнім подарунком на день народження для мами Дарини, адже напередодні у розмові з сином вона прохала про такий подарунок. Минуло вже кілька днів та щастя і гордість за успіхи сина чути в голосі цієї чарівної жінки. Гордиться успіхами сина і батько Сергій Фельфнер, який був для нього першим тренером, а зараз наставляє, дає поради та вказує на помилки.
Розпочав займатися легкою атлетикою Артур у Конотопській ДЮСША, де Сергій Анатолійович працював тренером. Тоді Фельфнери проживали у місті Конотоп. Артур змалечку дуже хотів займатися спортом, пробував себе і у футболі, і боротьбі, та, за порадою батька, обрав для себе легку атлетику. Основним аргументом було те, що досягнення легкоатлета залежать в основному від нього самого. Довго думали батьки чи варто так рано віддавати хлопчика у професійний спорт, адже їх попереджали, що він ще малий, та вирішили тоді, що варто спробувати, щоб потім не шкодувати. І, дійсно, не пошкодували. Сьогодні Артур багаторазовий переможець чемпіонатів різних рівнів, завершив навчання у Броварському вищому училищі фізичної культури, планує отримувати вищу освіту, сам себе забезпечує у фінансовому плані.
Приклад старшого брата наслідує і 14­річний Назар, який також навчається у Броварському вищому училищі фізичної культури. Не відстає від старших братів і найменший 5­річний Матвій, який також займається спортом, полюбляє тренуватися з батьками.
­ Найголовніше ­ це приклад, який подають батьки,­ говорить Дарина Фельфнер. – Ми з чоловіком завжди беремо дітей на тренування, підтримуємо і радіємо їх успіхам. Ще спорт дисциплінує, а це важливо, особливо, для хлопців.
Ось в таких родинах, де батьки стимулюють до розвитку, підтримують та радіють найменшим успіхам, і ростуть майбутні олімпійські чемпіони, які прославляють свою країну на міжнародних теренах. Тож вітаємо спортсмена та його родину із вдалим виступом і бажаємо подальших яскравих перемог!
Наталія КОРЕНЬ.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^