» Зібралась айворонська родина
Інформація до новини
  • Переглядів: 23
  • Автор: admin
  • Дата: 30-08-2021, 08:22
30-08-2021, 08:22

Зібралась айворонська родина


22 серпня Гайворонський старостинський округ відзначав День села. Цьогоріч це свято мало особливий зміст ще й тому, що присвячене 30­річчю Незалежності України та Дню Державного прапора України! Цей чудовий день об’єднав людей різного віку, від малого до великого.
Святкування відбулося на славу, адже тут зіб­рались люди, які працюють заради добробуту села, які народились, живуть і своїми справами прославляють свою малу батьківщину. Тут народжують діток, виховують патріотів, вирощують хліб. Красиве й ошатне село полонило неймовірною красою погляд кожного, хто завітав сюди того дня та пройшовся його головною вулицею. Побувавши на святі впевнилась, що вміють гайворонці і гарно працювати, і гарно відпочивати.
Свято в Гайвороні розпочалося з самого ранку відкритим тенісним турніром серед молоді громади. Змагання були завзяті, переможці отримали грамоти та медалі.
Традиційно в приміщенні сільського Будинку культури відбувся святковий концерт. Розпочався він зі звернень голови Дмитрівської селищної громади Валентина Бойка та старости Гайворонського старостинського округу Віктора Валового, які привітали гайворонців зі святами та висловили щиру подяку усім жителям за любов та вірність рідному селу, за внесок у розвиток та добробут, тим, хто не тільки на словах, а й конкретними справами допомагає у благоустрої, підтриманні порядку, розбудовує та прикрашає свій будинок, свій двір, вулицю. Було сказано ще багато теплих слів про село Гайворон і його працьовитих жителів, подаровано багато подарунків. Але найголовнішим і найприємнішим подарунком для всіх стало саме свято Дня села, яке дозволило зупинитись на мить у вирі повсякденних турбот, по­новому подивитись на чарівний куточок України, на талановитих і чуйних людей. Святкова програма була насиченою, а глядачі були активними учасниками заходу. Зі сцени лунали музичні привітання, радували око танцювальні та інші розважальні номери, підготовлені працівниками Гайворонського будинку культури та аматорами. На святі згадали історію створення села, вшанували пам’ять ветеранів другої світової війни і учасників бойових дій на території інших держав. Оплесками, піснею та подарунками вітали інвалідів війни Марію Павлівну Горлач та Віктора Миколайовича Горового. Відзначили учасників ООС ­ Миколу Бондаренка, Олександра Пархоменка, Миколу Марченка, Олександра Жовтуна, Миколу Сидоренка, Володимира Ємця, Сергія Вернигору, Валерія Тонких, Андрія Пономаренка. Наразі виконують свій військовий обов’язок на сході країни Олександр Пархоменко, Роман Компанець, Інна Сташук, Юлія Корицька, Михайло Коваль, Микола Горлач. У лавах Збройних Сил України проходить службу Артур Романенко. Вшанували гайворонців, які брали участь у бойових діях на території інших держав ­ це Віктор Горовий, Олександр Пономаренко, Василь Міщан, Анатолій Компанець, Віктор Корж. Вклонилися працелюбним жителям села, представникам усіх професій, відзначили тих, хто бере активну участь у спортивному житті громади. Подякували базовим господарствам та щедрим меценатам, які надають спонсорську допомогу та сприяють вирішенню різних проблем села. Вітання й нагороди перепліталися з музичними подарунками.
На заході вшанували найстарших жителів села ­ Миколу Федоровича Жовтуна, Івана Михайловича Валового, Ганну Олексіївну Яременко, Тетяну Іванівну Пархоменко, Лідію Трохимівну Летучу, Лідію Миколаївну Британ. Відзначили маленьких гайворонців, які народилися в минулому році, ­ це Олександр Кучерина та Олександра Компанець, Мілана Степаненко, Віталіна Карпенко та Ксенія Лавриненко, яка з'явилася на світ у цьому році. Привітали і матерів, які виховують 5 і більше дітей­ Ганну Сокол, ганну Жовтун, Валентину Висовень, Ганну Горбач, Нелю Фадєєву.
Золоті весілля цьогоріч святкують подружжя Михайла Сергійовича та Лідії Василівни Білецьких, Віктора Григоровича та Ніни Павлівни Григоренків, в минулому році 50­річчя подружнього життя відзначили Іван Трохимович та Надія Іванівна Штурмаки, Василь Іванович та Любов Миколаївна Павлюки. 25 років у шлюбі Віктор Андрійович та Ірина Володимирівна Яременки, а минулоріч цю поважну дату відзначило подружжя Анатолія Вікторовича та Людмили Михайлівни Григоренків.
Програма святкування була насичена різноманітними заходами і тривала до пізнього вечора та завершилася запальною дискотекою і яскравим салютом. Присутні також мали змогу поласувати смачним кулішем, сюрпою, смаженим кабанчиком та квасом і пивом, а яскраві фото на фоні гарних самобутніх фотозон залишаться на згадку про це свято.
Наталія КОРЕНЬ.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^