» Медики отримали новий автомобіль швидкої
Інформація до новини
  • Переглядів: 18
  • Автор: admin
  • Дата: 6-09-2021, 08:30
6-09-2021, 08:30

Медики отримали новий автомобіль швидкої

Автомобільний парк Бахмацької підстанції Ніжинської станції екстреної (швидкої) медичної допомоги КНП "Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" Чернігівської обласної ради цього тижня поповнився новим сучасним автомобілем швидкої допомоги. Ключі від авто водіям бригад екстреної медичної допомоги особисто вручили заступник голови обласної ради Дмитро Блауш та директор КНП "Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" Чернігівської обласної ради Ігор Даниленко.
Як зазначив Дмитро Блауш, КНП "Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" Чернігівської обласної ради у цьому році розподілило 50 санітарних автомобілів швидкої медичної допомоги, один із них Бахмацька підстанція отримала у І кварталі, сьогодні ­ другий.
Директор Центру Ігор Даниленко розповів, що у 2021 році підприємство за власні кошти (кошти НСЗУ) закупило 36 одиниць ­ марки VOLKSWAGEN Crafter та 14 одиниць отримано згідно із розподілом Міністерства охорони здоров'я України, із яких – 4 автомобілі марки RENO MASTER та 10 автомобілів марки СITROEN. Також Ігор Валентинович ознайомив присутніх з комплектацією автомобіля. Так, зокрема, він обладнаний дефібрилятор­кардіомонітором з ритмом та записувачем показників пацієнта, електрокардіографом з функцією дистанційної передачі ЕКГ, кисневими балонами, монітором тиску крові, устаткуванням для ін'єкцій, пристроями для перенесення пацієнтів та засобами траспортної імобілізації: різними видами шин і вакуумним матрацом.
Такий облаштований належним чином автомобіль дасть змогу медикам швидше і якісніше надавати екстрену допомогу, швидше доїхати до віддалених сіл, до місця, де чекає хворий, і надати належну допомогу.
Наталія КОРЕНЬ.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^