» Рятівник - не просто професія, а спосіб життя
Інформація до новини
  • Переглядів: 51
  • Автор: admin
  • Дата: 10-09-2021, 09:00
10-09-2021, 09:00

Рятівник - не просто професія, а спосіб життя

Минув рік з того часу, як командир відділення, водій 14 ДПРЧ м. Бахмача старшина цивільного захисту Ігор Пасюра повернувся із зони проведення ООС, але спогади в його душі і донині живі. Для Ігоря Миколайовича професія рятівника –це вже не просто професія, а спосіб життя, коли він може проявити досвід, вміння працювати в команді, справжні людські якості: співчуття, співпереживання, стійкість характеру.
­Війна – це завжди біль, смуток і розруха. Звичайно, побачити все це на власні очі: розпач, сльози і зневіреність людей, ­ дуже боляче. ­ За роки війни на сході нашої країни чимало будівель постраждало у наслідок обстрілів під час бойових дій. Наближалися холоди, люди самотужки не могли впоратися із бідою та відновити свої помешкання,­ розповідає старшина цивільного захисту.
Коли минулоріч формувалася бригада від Чернігівської області, яку скеровували у місто Авдіївка Донецької області, аби допомогти згорьованим місцевим мешканцям у відбудові їхнього житла, Ігор Миколайович не вагаючись вирішив їхати на схід , адже був впевнений, що його допомога дуже необхідна постраждалому населенню.
Взагалі на той час у Авдіївці працювало 4 бригади – із Рівненської, Житомирської, Одеської та Чернігівської областей. Коли прибули на місце роботи, до кожного працівника було доведено інструктаж із безпеки праці, адже майже цілодобово неподалік чулися постріли, тому постійно працювали у бронежилетах. Житло відбудовували переважно людям похилого віку, які самотужки не могли впоратися із ремонтними роботами по відновленню помешкань. Спочатку бригада працівників оглядала обійстя, планувала, що саме треба зробити, потім на об'єкті проводилися ремонтно­відновлювальні роботи, а по їх завершенню працівники адміністрації перевіряли та приймали вже придатне до життя житло.
­Роботи, звичайно ж, вистачало,­пригадує Ігор Миколайович. ­ Ми латали та заново перекривали дахи, склили вікна, відбудовували стіни, виконували внутрішні роботи. Деякі будинки постраждали менше, деякі більше, тому намагалися все зробити якнайкраще, аби людям, які стомилися від війни, подарувати задоволення та можливість мати дах над головою. Для роботи видавалися всі необхідні будівельні матеріали, а от весь інструмент працівники мали свій. Місцеві жителі зустрічали своїх помічників дружелюбно, щиро дякували за допомогу, були й такі, що пригощали обідом.
Як розповідає Ігор Пасюра, за місяць перебування у Авдіївці зведеним загоном із 20 чоловік відремонтовано більше 20 будинків. Це для літніх людей було неабияким щастям, додало їм віри у завтрашній день, хоча найголовнішою і найзаповітнішою мрією для них є закінчення війни, саме тоді їхня старість буде безпечною і захищеною.
За добросовісне виконання обов'язків, професіоналізм та з нагоди Дня рятівника Ігор Пасюра був нагороджений нагрудним знаком « За відвагу в надзвичайній ситуації» Державною службою України із надзвичайних ситуацій.
Тож з нагоди професійного свята бажаємо рятівникам міцного здоров'я, добробуту, сил та енергії у такій відповідальній і необхідній роботі.
Інна Мозгова.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^