» Відзначили енергетиків
Інформація до новини
  • Переглядів: 698
  • Автор: admin
  • Дата: 6-01-2016, 10:38
6-01-2016, 10:38

Відзначили енергетиків

Нещодавно працівники енергетичної галузі відзначали своє професійне свято.

З цієї нагоди енергетиків привітав голова районної державної адміністрації Віктор Міщук. Віктор Федорович за багаторічну сумлінну працю та з нагоди професійного свята – Дня енергетика, Почесні грамоти районної державної адміністрації та районної ради вручив майстру дільниці 2 групи сільської мережної дільниці Бахмацького району електричних мереж ПАТ «Чернігівобленерго» Володимиру Ярмаку, електромонтеру з експлуатації розподільних мереж 4 групи сільської мережної дільниці Бахмацького району електричних мереж ПАТ «Чернігівобленерго» Сергію Страшному.

Зі щирими словами привітань до присутніх звернувся Бахмацький міський голова Павло Шимко. За сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків та з нагоди Дня енергетика Павло Миколайович вручив Почесні грамоти міської ради електромонтерам з експлуатації електролічильників Бахмацького РЕМу Миколі Момоту та Сергію Савченку.

З нагоди свята колектив привітав директор Бахмацького РЕМу Петро Дєдух. Петро Григорович Почесну грамоту Міністерства енергетики та вугільної промисловості України вручив електромонтеру Олександру Хроленку. Почесні грамоти ПАТ «Чернігів­обленерго» одержали юрисконсульт Тетяна Д’яченко, електромонтер Олександр Мухортов, водії Юрій Халимон та Сергій Барабаш.

Ціла когорта працівників за сумлінну працю отримали Почесні грамоти Бахмацького РЕМу.

Користуючись нагодою, Петро Дєдух повідомив, що у Седнівській ГЕС, в одній із споруд комплексу відкрито музей із понад 100 експонатів , найстарішому з яких 110 років. Петро Григорович запевнив, що у Седнівському музеї з екскурсією обов’язково побувають і працівники Бахмацького РЕМу.

 

Інна Мозгова.

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Дорогій донечці , внучці, сестричці

Тані РУЛІ
на ювілей

Тобі 20! І це прекрасно! Хай буде в житті все безхмарно і ясно! Тобі 20. Цим сказано все, хай доля тобі тільки радість несе. Тобі 20! І юність розквітла. Дорога хай буде і чиста, і світла. Тобі 20! Ти повна надії. Хай збудуться всі твої мрії. Бажаємо здоров’я і щастя безмежного. Бар’єри в житті всі долати, коханою бути і вірно кохати. Хай ласка й тепло тебе зігрівають. І кожен твій день тільки успіх вінчає.
Твоя родина.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^