» Теремок з радістю приймає своїх вихованців
Інформація до новини
  • Переглядів: 52
  • Автор: admin
  • Дата: 27-09-2021, 08:21
27-09-2021, 08:21

Теремок з радістю приймає своїх вихованців

Осіння пора фарбує все навкруги у барвисті кольори, одягає дерева у золоті шати, запалює червоним кетяги калини, пригощає своїми щедрими дарами та щорічно приносить на своїх широких крилах чимало чудових свят. Мабуть, одне із найпрекрасніших серед них – Всеукраїнський день дошкілля, який відзначається наприкінці вересня.
У Бахмацькій територіальній громаді працює 9 дошкільних навчальних закладів та 4 дошкільні групи при закладах загальної середньої освіти, де виховується 740 дітей.
ДНЗ «Теремок», в якому нещодавно довелося побувати, справді, нагадує той казковий теремок, де всім затишно, весело, цікаво та комфортно. Подвір’я дошкільного навчального закладу облаштоване ігровими дитячими майданчиками, які призначені для розвиваючих ігор та прогулянок. Саме тут дітлахи із радістю та змістовно проводять своє дозвілля, пізнають світ, спілкуються із однолітками, отримують певні життєві знання, вчаться правилам поведінки у майбутньому. Коли ж ідеш коридорами садочка,відвідуєш групи, то складається враження, що перебуваєш у маленькому містечку, де все спрямовано на творчий розвиток дитини.
Щоранку до «Теремка» радісно поспішає 195 допитливих малюків. Працює тут 10 вікових груп, з них 3 інклюзивні, де виховуються діти із особливими освітніми потребами. Мають тут простору фізкультурну залу, яку, до речі, обладнали власноруч після того, коли працівники Пенсійного фонду перейшли у інше приміщення. Облаштовано тут також кабінет практичного психолога та 2 кабінети логопеда для роботи з дітьми з особливими освітніми потребами. Постійно оновлюються групи, на даний час ведуться ремонтні роботи у групі «Ластів’ята», де буде замінено лінолеум, та у «Веселці» ­тут покладуть нові кахлі.
Як говорить завідувачка днз «Теремок» Надія Демиденко, життєва позиція хлопчиків та дівчаток, їх характер, моральні принципи і погляди закладаються в дитинстві, і саме тому висока компетентність, бездоганна освіченість і всебічний розвиток особистості самого вихователя, який супроводжує дитину в його ранні роки, набуває особливого значення. Пишаються у закладі досвідченими, професійними та кваліфікованими працівниками, які віддали улюбленій справі чимало років. До речі, у грудні заклад відзначатиме своє 35­річчя. З дня відкриття у «Теремку» трудяться вихователі Валентина Кмін та Ніна Тарасенко, помічники вихователів Наталія Гриненко та Тетяна Савченко, кухар Ольга Кардаш, завідувач господарством Катерина Глушко. За здоров’я хлопчиків та дівчаток у «Теремку» турбуються медичні сестри Алла Тюменцева та Олена Коваль. Вони опікуються і тим, аби харчування діток було збалансованим, калорійним, різноманітним та вітамінізованим в оздоровчий період.
Неодноразово доводилося насолоджуватися виступами юних артистів із днз «Теремок» під час концертів у Бахмацькому міському будинку культури, у міському парку культури та відпочинку та милуватися яскравими костюмами. Всі вони виготовлені для малечі каштеляном Ніною Мерзлікіною, яка має, без перебільшення, золоті руки. Приємно, що у колективі чимало молодих педагогів, які обрали таку відповідальну професію та присвятили себе дітям. Минуло понад два роки, як із особливим запалом, творчо, з турботою та любов’ю до вихованців, дослухаючись до порад наставників, приступили до роботи вихователі Анна Кадюк та Марина Головко. Працюють вони із найменшими дітками, у групі раннього віку. Намагаються віддати малечі всю свою любов і теплоту душі, аби подружитися, щоб дитина у садочку відчувала себе затишно і захищено. До всіх діток вони чуйні та уважні, намагаються у кожному розгледіти якийсь талант.
Говорять, що у дитинстві можна опинитися у снах чи спогадах, але це не зовсім так. Завдяки напрочуд дивовижній професії вихователі мають можливість заглянути в «країну дитинства». Всі ми родом з цієї країни і добре знаємо, що дитячий світ набагато цікавіший, безмежніший, багатший та безтурботніший, ніж світ дорослого. Завдання вихователя – не зруйнувати цю дитячу ілюзорність, а влитися в неї, щоб розмовляти з дітьми однією мовою. Недаремно кажуть – вихователь не старіє, його душа завжди молода. Слід відзначити, що у дошкільному навчальному закладі «Теремок» під керівництвом досвідченого педагога Надії Демиденко працює творчий, креативний, сучасний, порівняно молодий та ідейний колектив – 30 педагогів та 30 чоловік молодшого персоналу. До речі, Надія Юхимівна у цьому дошкільному навчальному закладі, який став їй рідним, працює більше двадцяти років. У 2000 році вона прийшла сюди на посаду вихователя, а у вересні 2011 року очолила колектив садочка. Спілкуючись із Надією Юхимівною, відчула, що у її голосі звучить гордість за згуртований колектив, за вихованців, за дитсадок «Теремок», у якому панує тепла та душевна, можна сказати по­справжньому домашня обстановка. Вона цілеспрямована, ідейна, творча і цим заряджає всіх працівників, саме тому вони працюють у творчому тандемі. Пліч­о­пліч із завідуючою та вихователями працює методист Тетяна Божок. Тетяна Володимирівна професію вихователя обрала недаремно, адже любить дітей, тому і вирішила пов’язати із ними майбутню професію. Більше десяти років вона – вихователь днз «Теремок», завжди вирізнялася відповідальністю та невичерпним оптимізмом у роботі, готовністю до інновацій. Майже 10 років тому її призначено на посаду вихователя –
методиста. За ці роки Тетяна Володимирівна не втратила свого завзяття, прагнення до відкриттів та впровадження нового. Пишається тим, що у садочку працює колектив однодумців, які всі разом дбають про всебічний розвиток своїх вихованців.
Колектив «Теремка» дружний не лише на роботі. Дякуючи активній голові профспілки Людмилі Конюшенко, яка постійно згуртовує працівників садочка, вони ще полюбляють разом відпочивати. Побували у Бречі, Львові, Умані, Путивлі, Вінниці та інших містах нашої країни, милувалися красою визначних місць, природою, архітектурою. Звичайно, що будують плани на майбутнє, але , на жаль, коронавірус вніс деякі корективи.
Колектив садочка перебуває у тісній співпраці із батьками. Спільно із ними проводять толоки – висаджування дерев та квітів, фарбування ігрових майданчиків. Адміністрація щиро вдячна мамам і татам, які ставляться із розумінням та відгукуються на прохання допомогти.
Цьогоріч за відповідальне ставлення до роботи, професіоналізм та з нагоди професійного свята ­ Всеукраїнського дня дошкілля, Грамотами відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Бахмацької міської ради нагороджено музичного керівника днз «Теремок» Ірину Цепух, асистента вихователя Наталію Овчаренко. Тож щирі вітання зі святом! здоров’я всім, натхнення та успіхів у праці. Нехай ваші вихованці, у яких ви вкладаєте частинку своєї душі, підростають та прославляють своє місто та Україну.
Інна МОЗГОВА.

На фото: Катерина Глушко, Тетяна Савченко, Ольга Кардаш, Анна Кадюк, Валентина Кмін, Наталія Гриненко, Ніна Тарасенко.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем
<
Ніна

14 октября 2021 07:36

Інформація
  • Група: Гости
  • Реєстрація: --
  • Статус:
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 0
Прекрасна газета

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^