• Автор: admin
  • Дата: 4-10-2021, 08:23
4-10-2021, 08:23

ФК "Курінь" підтвердила звання чемпіона

25 вересня на стадіоні «Курінь –Арена» зібралися всі, кого об’єднує любов до футболу та улюбленої футбольної команди «Курінь». Цього дня у фінальному поєдинку на полі зустрілися ФК «Курінь» та ФК «Городня». Коли команди вийшли на поле і пролунав свисток судді, гра відразу стала цікавою. З перших хвилин курінські футболісти продемонстрували, що вони налаштовані на перемогу і зроблять усе можливе, щоб матч завершився з рахунком на їх користь.
Господарі поля відразу розпочали атакувати ворота суперників. Наші футболісти створювали безліч гострих моментів у штрафному майданчику ФК «Городня». Суперники більше захищались, ніж атакували. І вже незабаром завдяки чудовій комбінації та вдало реалізованому моменту рахунок відкрив Юрій Соломський. Не змусив себе чекати і другий гол . Видовищно та технічно у ворота суперника відправив м’яч Євген Михайленко. Цей момент був справді дивовижним. Перший тайм завершився з рахунком 2:0 на користь курінців. У другому таймі городнянські футболісти дещо зібралися і теж почали підбиратись до воріт господарів поля. Було навіть декілька небезпечних моментів, але майстерність захисників та воротаря не дали м’ячу потрапити у площину воріт. Попри старання суперникам не вдавалося відігратися. Всі спроби виявилися марними. Напруга зростала впродовж гри. Вболівальники, не стримуючи емоцій, підтримували ФК «Курінь». Неодноразово з трибун лунали вигуки, що потрібно забити ще щонайменше три голи, щоб рахунок став 5:0. Оскільки на виїзді у Городні ФК «Курінь» зазнала поразки 5: 0. Цей матч був вирішальним для обох команд. За результатами гри мав визначитися чемпіон чернігівської області серед команд Першої ліги. Під кінець другого тайму третій гол городнянцям забив Євген Слухай. Але на цьому сюрпризи не завершилися. Наступний м’яч у ворота суперників відправив Олександр Ткаченко. радості вболівальників не було меж. Всі не стримували емоцій, коли Євген Беба забив п’ятий гол. Не встигли глядачі отямитися від неочікуваних моментів гри, як завдяки Антону Волошину вирішальний шостий гол опинився у воротах ФК «Городня». Матч завершився з рахунком 6:0 на користь ФК «Курінь». Такого фіналу вболівальники не пригадують. Курінські футболісти показали неперевершену гру, реалізувавши свій потенціал та волю до перемоги. Вони впевнено вже третій рік поспіль вибороли титул чемпіона Чернігівської області серед команд Першої ліги. І вони того варті. Адже ФК «Курінь» гарна команда, яка показує гарний футбол. Цей матч став справжнім святом футболу для щирих вболівальників, який впишеться в історію спортивного життя села.