» Доки живе пам'ять, Герої не вмирають
Інформація до новини
  • Переглядів: 18
  • Автор: admin
  • Дата: 4-10-2021, 08:29
4-10-2021, 08:29

Доки живе пам'ять, Герої не вмирають


22 вересня за ініціативи вчителя історії Бахмацького ЗЗСО І­ІІІст. №5 Грищенко Лариси Володимирівни учні 10­Б класу в супроводі учителів Левченко С. П., Левченко Т. П. та психолога Грицай І. П. відвідали с. Щучу Греблю, щоб зустрітися з матір’ю героя Небесної сотні Василя Прохорського Світланою Миколаївною Діденко.
У Дмитрівці учнів і вчителів, що їх супроводжували, зустрів Дмитрівський селищний голова Валентин Борисович Бойко зі своїми помічницями. Поклали квіти на могилу Василя Прохорського, хвилиною мовчання вшанували світлу пам'ять героя і всіх тих, хто поклав своє життя, захищаючи свободу й суверенність нашої неньки­України.
Обійстя Світлани Миколаївни, як квітник. Сотні квітів прикрашають подвір’я, доріжку до двору. Але найбільше вражає калиновий гай! Говорять, що без верби й калини нема України. Саме тому й висадила мати героя кілька десятків кущів рівними рядочками, а в міжряддях – теж різноманітні квіти… Чому саме калина? Бо це символ юності, молодості, буяння життя, а ще – символ крові, пролитої за нашу свободу.
Не було пафосу. Тиха задушевна розмова лилася з уст Світлани Миколаївни. Слова про сина, про його бажання жити й передчуття смерті, про любов до Бога, матері, Вітчизни нікого не залишили байдужими. Усі присутні були розчулені, в очах бриніли сльози. А коли залунала тужлива материнська пісня, і діти, і вчителі заридали.
Валентин Борисович вручив Ларисі Володимирівні грамоту, пам’ятну монету із зображенням герба Дмитрівки, а дітям – різноманітні смаколики. Учні теж привезли Світлані Миколаївні подарунки й букет квітів, які вона так любить.
Прощалися з матір’ю героя, як з близькою людиною, кожен у серці віз додому калинову краплинку пам’яті про нашого земляка Василя Прохорського, а доки живе пам'ять, герої не вмирають!
Тетяна ЛЕВЧЕНКО.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^