» З чого починається школа
Інформація до новини
  • Переглядів: 50
  • Автор: admin
  • Дата: 4-10-2021, 08:32
4-10-2021, 08:32

З чого починається школа

У кожного є школа на Землі,
Вона завжди своїх чекає учнів.
Всі впізнають цю школу звіддаля,
Дитячий сміх зі школою співзвучний…
З чого починається школа? Хтось скаже, що з першого дзвоника, хтось – із букваря і прописів. Але нам здається, що школа починається з директора!
Сучасна школа – складний живий організм. Учень заходить до класу і не замислюється, скільки людей працюють для нього. Щодня творчі, фізичні, духовні енергії багатьох людей зливаються воєдино, щоб дитині в школі було комфортно. Нота кожного є складовою загальної мелодії. Тоді вона звучить… А диригентська паличка – в руках директора школи.
З 2011 року по 2021 рік очолювала нашу школу муд­ра, розумна, досвідчена, справедлива,порядна, відповідальна педагог та умілий організатор і компетентний керівник та господарник ­ Лариса Борисівна Лемешко. Зберігаючи традиції, досвід роботи та світлу пам'ять про директорів школи минулих років Івана Єлисейовича Цимбаліста, Миколу Никифоровича Петрусенка, Миколу Самійловича Вовка, Марію Дорофіївну Канаєву, Григорія Васильовича Романенка, Нінель Григорівну Шепель, Анатолія Володимировича Педана, Сергія Анатолійовича Гришка ­ Лариса Борисівна завжди турбувалася про розвиток та імідж навчального закладу.
За час її директорства зроблено дуже багато: помітно змінився благоустрій прилеглої до школи території, оновлено інтер’єр усіх корпусів закладу, актової зали, фойє, створено кімнату « Героїчної Слави», зал засідань. Завдяки плідній співпраці Лариси Борисівни з районною владою, батьківським колективом, благодійниками постійно зміцнювалася навчально­матеріальна база школи. Протягом останніх років проведено роботи з ремонту та естетичного оформлення коридорів закладу, оновлення шкільних меблів.
У 2017 році за ініціативи Лариси Борисівни та підтрики місцевої влади, випускників школи, педагогічного колективу заклад урочисто відсвяткував свій 125­річний ювілей.
До свята готувалася вся шкільна родина: збирали та впорядковували архівні документи, проводили зустрічі з ветеранами педагогічної праці, випускниками школи різних років, готували екскурсії з історії та сьогодення школи, оновлювали стенди, прикрашали класи, коридори, зали, готували виставки, зустріч гостей у школі та велику святкову програму.
Готуючи заходи з нагоди 125 –річного ювілею школи, Лариса Борисівна назвала її « домівкою поколінь» і зав­жди говорить, що горда бути причетною до її життя та розвитку.
У стінах рідної школи пройшло її і дитинство, і юність, і становлення як вчителя та керівника. Тут навчалася й здобувала освіту вся її родина. Тому, звичайно, школа для неї стала рідною домівкою.
Дійсно, це керівник, який вболіває за свою справу, прагне до того, щоб про школу відгукувалися не просто як про навчальний заклад, а про той храм науки, в якому хотілося б всім учитися й працювати.
Вимоглива до себе і до оточуючих, може кожного зрозуміти, прийняти, пробачити і завжди готова простягнути руку допомоги як учням і батькам, так і вчителям. А за доброю усмішкою приховано твердість характеру, силу слова та міцність духу.
А ще Лариса Борисівна– цікава, неординарна, талановита людина. Вона пише вірші сама, захоплюється поезією інших, багато читає, дуже гарно співає, надзвичайно любить квіти, природу, обожнює подорожі і цінує людське спілкування!
Чим для неї є школа? Це її життя й натхнення. Кожен учень — частинка душі. Рутинна робота директора забирає багато сил, проте, працюючи для дітей, можна помітити, що праця дає плоди, і сили повертаються.
Завершуючи трудову діяльність на посаді директора школи, Лариса Борисівна дуже турбувалася, щоб її наступники були патріотами свого навчального закладу, жили турботою про його долю, зберігали історію та традиції « домівки поколінь».
— Бути керівником — це насамперед піклуватися про тих, чий успіх і доля залежать від тебе, та виправдовувати їхню довіру. Якщо ти так сприймаєш себе на посаді керівника, то не виникає питання про те, наскільки це важко — ти просто цим живеш.
Творчих злетів Вам, шановна Ларисо Борисівно! Бажаємо здоров'я, здійснення планів і задумів, невичерпної енергії, задоволення від життя.
З повагою та найкращими побажаннями
велика шкільна родина
Бахмацького 33СО І –ІІІ ст. №4.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^