» Пишаємося талановитою колегою
Інформація до новини
  • Переглядів: 51
  • Автор: admin
  • Дата: 7-10-2021, 15:30
7-10-2021, 15:30

Пишаємося талановитою колегою

Традиційно напередодні професійного свята вшановуємо талановитих педагогів. Цьогоріч найвищу нагороду Чернігівщини, обласну Премію імені Софії Русової, отримала наша колега Ірина Юріївна Степаненко­ учитель української мови та літератури Бахмацького ліцею №1.Працювати вчителем ­ це Божий дар. Це клопітка, наполеглива й постійна праця. Саме таким прикладом педагога, яким можна пишатися, є Ірина Юріївна. Молода, усміхнена, щира, справедлива, доброзичлива й відверта в спілкуванні з учнями, колегами, батьками. Такому ентузіазмові,творчому неспокою можна тільки позаздрити. Щоденна праця дає свої результати. Її учні ­ не лише переможці районних та обласних змагань, а й призери Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури, Міжнародного учнівського конкурсу імені Петра Яцика, Міжнародного мовно­літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Вона є прикладом для своїх учнів, надихає дитячі душі до знань і творчості.
Ірина Юріївна­ це людина, яка безмежно закохана у свою справу. Кожен її урок­це неповторність, на яку з нетерпінням чекають вихованці, щось завжди нове, креативне, цікаве. Для того, аби навчати інших, треба все життя вчитися самому. Вона вимоглива не лише до учнів,а й до себе: постійно самовдосконалюється, підвищує професійну майстерність, бере участь у фахових вебінарах, конкурсах( лауреат конкурсу "Учитель року" та переможець "Класний керівник року"). Учитель, не той, хто вчить, а той, у кого вчаться. Своїм передовим досвідом, творчими здобутками педагог­словесник ділиться на сторінках фахових журналів.
Ми пишаємося талановитою колегою. Бажаємо й надалі оптимізму й натхнення, щирих усмішок учнів, щастя й затишку в родині. Нехай робота дарує лише позитивні емоції та гарний настрій.
Колектив Бахмацького ліцею №1.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^