» Улюблене свято дітей
Інформація до новини
  • Переглядів: 883
  • Автор: admin
  • Дата: 6-01-2016, 10:41
6-01-2016, 10:41

Улюблене свято дітей

Бібліотека – це осередок культури, храм мудрості, де можна не лише взяти і прочитати улюблене видання, а й долучитися до різноманітних цікавих заходів. З особливим задоволенням відвідують книгозбірню діти, а бібліотекар в свою чергу робить все для того, аби зацікавити своїх читачів.

Напередодні Дня Святого Миколая у бібліотеці – філії №6 с.Бахмача­2 відбулося чудове свято «Миколай, Миколай, ти до нас завітай». Аби подарувати дітям хвилини радості та гарного настрою підготували захід завідуюча бібліотекою­філією №6 Людмила Гладиш та завідуюча сільським клубом Ірина Арзуманян. На святкування до храму мудрості завітали учні 1­4 класів Бахмацького НВК, Бахмацький сільський голова Наталія Гришко, настоятель Свято­Михайлівської церкви отець Василій. Розпочинаючи захід, Людмила Богданівна та Ірина Володимирівна у теплій, невимушеній атмосфері розповіли дітям про Святого Миколая. школярі розглядали ікону Миколая Чудотворця та уважно слухали цікаві факти про святого.

У кожній українській родині завжди дуже шанують Миколу Чудотворця, вважаючи опікуном сиріт, покровителем мореплавців, захисником від стихійних лих. У різні часи люди палко зверталися до Чудотворця: «Святий Миколаю, заступнику, помилуй та охорони нас від усякого лиха» і вшановували його піснями. Під музичний супровід школярі старанно виконали твір про Святого, а також порадували присутніх декламуванням віршів.

З вітальними словами та щирою промовою до присутніх звернувся отець Василій. Василь Адамович зацікавив дітей історією виникнення свята та закликав дорослих виховувати підростаюче покоління з вірою в душі.

Зі святом привітала учнів сільський голова Наталія Гришко. Вона всім побажала міцного здоров’я, добра, злагоди та успіху у всіх добрих справах і починаннях.

Цього дня ніхто із запрошених дітлахів не залишився без солодких подарунків, які в образі Святого Миколая вручив школярам отець Василій. Тож нехай кожен день нового року починається тільки з доброї та щасливої усмішки наших дітей.

 

 

 

Світлана Губар.

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^