» Творча виставка до професійного свята
Інформація до новини
  • Переглядів: 26
  • Автор: admin
  • Дата: 8-11-2021, 08:25
8-11-2021, 08:25

Творча виставка до професійного свята

Щорічно з особливою ретельністю та креативними ідеями підходять у пасажирському вагонному депо станції Бахмач до підготовки професійного свята– Дня залізничника. Ось і цьогоріч, дотримуючись карантинних вимог, на підприємстві відбулися урочистості, де зібралися працівники депо, які своєю працею примножують трудову славу залізничників.

З нагоди Дня залізничника Почесні грамоти Бахмацької міської ради отримали бригадир цеху з капітального ремонту пасажирських вагонів Руслан Обушний, слюсар з ремонту рухомого складу колісно­роликового цеху Володимир Чмир.
За сумлінну працю на залізниці та з нагоди професійного свята адміністрація та профспілковий комітет пасажирського вагонного депо станції Бахмач Грамотами відзначили електрозварювальника на автоматичних та напівавтоматичних машинах цеху з капітального ремонту пасажирських вагонів Сергія Грушу, маляра малярного цеху Оксану Аликсеюк, прибиральницю виробничих приміщень цеху механіка Людмилу Поліщук, інженера виробничо­технічного відділу Олександра Скрильнікова, слюсара­електрика цеху з ремонту електрообладнання Сергія Цапка, старшого інструктора ПТО ст. Конотоп Василя Новака, слюсаря з ремонту рухомого складу підсобно­заготівельного цеху Миколу Ткаченка, слюсаря з ремонту рухомого складу цеху з ремонту візків Григорія Старовойта, столяра столярного цеху Володимира Романенка, комірника Тамару Кир’ян.

При вході в будівлю адміністративного приміщення милує око оновлена Дошка пошани, де розміщені 33 світлини кращих працівників підприємства. До Дня залізничника актова зала вагонного депо перет­ворилася у справжній виставковий центр творчих робіт талановитих залізничників, які не лише сумлінно трудяться у депо, а й займаються улюбленим захопленням у вільний від роботи час. Для когось це вишивання нитками, бісером, виготовлення поробок з ниток, мушлів, підручних матеріалів тощо. Кожна робота, представлена на виставці, заслуговує на увагу. Залюбки зголосилися представити на виставку свої експонати розподілювач робіт Тетяна Тунік, комірник Олена Лазун, інженер –технолог Марія Красовська, техніки Юлія Габрилей та Людмила Ільченко, бухгалтер Тетяна Косівцова, секретар Тамара Мазур, фахівець з кадрового адміністрування Ольга Пушенко. Родзинкою виставки стали неперевершені картини маляра Сергія Кондратьєва. Споглядаючи роботи художника, отримуєш справжню насолоду від прекрасного. Сергій Євгенійович­ творча обдарована особистість, талант якого проявився ще у дитячих роках. Вже тоді він міг без проблем зобразити те, що бачить. Одного разу, аби удосконалити свої вміння, вирішив відвідувати гурток живопису. Там запропонували намалювати олімпійського ведмедика. З цим здібний хлопець швидко впорався, і коли керівник гуртка подивився його роботу, був вражений майстерністю виконання. Отож там вчитися йому було нічому.
Все своє життя Сергій Євгенійович самотужки шліфує свій талант. Його роботи різнопланові. Тематику обирає по настрою. З­під пензля майстра народжуються як пейзажі, так і портрети, ікони тощо. Подобається художнику працювати у техніці графіка на склі. Багато картин у доробку зображені маслом на полотні. Першою його роботою є копія картини Сальвадора Далі. Нині Сергій Кондратьєв має близько тисячі робіт. Квартира художника нагадує виставкову залу музею, на стінах якої розміщені чисельні картини. Пише він свої шедеври не лише для себе, а й на замовлення. Кожна його робота має особливу ауру та зміст. Картини майстра пензля експонувалися у місцевому музеї. Характерною особливістю художника є виняткова глибина, досконалість зображення. Покладені на полотно за допомогою тонких, ювелірно точних мазків ніжні і насичені фарби передають різноманітні відтінки настрою. Вони несуть добро, світло, любов та легку ноту філософських міркувань.
Світлана Кириленко.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^