» У Голінці відкрили сучасну танцювальну кімнату
Інформація до новини
  • Переглядів: 36
  • Автор: admin
  • Дата: 8-11-2021, 08:31
8-11-2021, 08:31

У Голінці відкрили сучасну танцювальну кімнату

Різнобарвні повітряні кульки, поважні гості, атмосфера очікування свята. Так 29 жовтня у Голінському будинку культури відбулося відкриття танцювальної кімнати, на яку так довго чекали юні голінці. І ось ця мить настала: перерізано червону стрічку перед входом у танцювальну залу. Цю почесну місію довірили Дмитрівському селищному голові Валентину Бойку разом із старостою села Наталією Вернигорою.
Вітаючи присутніх, Валентин Борисович подарував сертифікат на придбання акустичної системи та зазначив, що відкриття танцювальної кімнати ­ це свято для всієї громади, черговий крок на шляху до змін, адже важливо змінювати ставлення до багатьох аспектів суспільного життя. Переконаний очільник громади, що обладнана кімната і кваліфікований художній керівник дадуть змогу активно залучати підростаюче покоління і всіх бажаючих до занять танцями.
Гості були задоволені від побаченого, а очі юних артистів сяяли справжнім щастям. Тепер діти та молодь села матимуть можливість займатися хореографією у оновленій, теплій і світлій кімнаті, обладнаній за сучасними вимогами і технологіями. Гладенька підлога, стіни в світлих тонах, тренувальні станки у просторій залі — це те, про що не один рік мріяли керівник Тетяна Троць та учасники хореографічного колективу «Забава».
Як розповіла Тетяна Василівна, два роки тому виникла ідея створити тут сучасну базу для занять хореографією, адже дітям доводилося шліфувати свою майстерність у танцях у не найкращих умовах. За допомогою вони звернулись до очільника Дмитрівської громади.
— Ми на це сподівалися, і наша мрія здійснилася, — говорить хореограф. ­ Цей подарунок неоціненний, бо свідчить, що дорослі дбають про творчий розвиток дітей. Дякуємо й обіцяємо, що зала ніколи не буде порожньою.
Відвідує хореографічний колектив «Забава» 15 дітей. Не відкладаючи, юні артисти вперше випробували підлогу нової танцювальної кімнати. Вже були проведені заходи до свята Хелловін. З оптимізмом і впевненістю будують гуртківці плани на майбутнє.
Наталія КОРЕНЬ.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^