» Її робота - допомагати людям
Інформація до новини
  • Переглядів: 37
  • Автор: admin
  • Дата: 8-11-2021, 08:39
8-11-2021, 08:39

Її робота - допомагати людям

У першу неділю листопада своє професійне свято відзначають працівники соціальної сфери. Вони обрали для себе справою життя нелегку і гуманну місію ­ підтримку та захист всіх, хто найбільше цього потребує. Саме працівники соціальної сфери вчасно подають руку допомоги тим, кому так необхідна підтримка, добре слово, увага і піклування, дарують душевне тепло, вселяють надію та віру.
Сьогодні моя розповідь про Ольгу Слабченко – соціального працівника із села Рубанка. Ольга Миколаївна народилася і виросла у цьому селі. Виховувалася у багатодітній родині, де підростало четверо дітей, які змалку були привчені до праці. Закінчивши Рубанську школу, створивши сім’ю, жінка працювала дояркою. Життя склалося так, що деякий час вона була домогосподаркою, займалася сім’єю та домашніми справами. До роботи соціального працівника приступила зваживши всі «за» та «проти», адже розуміла, на скільки відповідальна, психологічно та фізично важка ця праця.
Нині для дванадцятьох підопічних, яких жінка обслуговує, вона стала ніби рідною. Вже майже 10 років трудиться Ольга Миколаївна соціальним працівником по обслуговуванню пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян, завжди добросовісно ставиться до роботи. Завжди чуйна, добра і відгуклива, з кожним вміє зайти спільну мову.
Робота у Ольги Слабченко, звичайно ж, не з легких, але жінка вже не уявляє свого життя без підопічних, до яких за роки дуже звикла, можна сказати, що прикипіла і душею, і серцем. Всі вони з нетерпінням чекають свою помічницю, щоб поговорити, довірити щось особисте, дізнатися новини.
Всі люди, яких обслуговує соціальний працівник, пройшли нелегкими життєвими стежками, мають непрості долі. На всіх у жінки вистачає теплих слів, уваги, тому її з нетерпінням чекають. Адже ці літні люди потребують теплого спілкування, доброго слова, допомоги. Найстаршим підопічним, якого обслуговує Ольга Миколаївна, є мешканець села Рубанка Віталій Петрович Тищенко, якому виповнилося 85 років. Дуже тяжко дідусеві впоруватися з домашньою роботою, тому він не може обійтися без допомоги соціального працівника, яка є справжньою помічницею та порадницею для старенького і в хаті, і на городі, і на подвір’ї.
З нетерпінням Ольгу Миколаївну чекає і Ольга Василівна Зігура (на фото). Свою незмінну помічницю, яка буває у неї два, а при потребі і більше разів на тиждень, Ольга Василівна поважає та щиро дякує за добре серце, теплоту душі та, звичайно, за допомогу та підтримку.
– Навіть не уявляю, що я робила б без Олі. Маю слабке здоров’я, а вона завжди вчасно ліки принесе, продукти необхідні купить, зробить до ладу все, що попросиш. Інколи добрим словом розрадить, новини розповість, і на душі стає легше і затишніше. Дуже добросовісна, чесна і трудолюбива, нехай їй Бог здоров’я дає, дуже гарна людина,­ говорить Ольга Василівна. ­ Вона води та дров принесе, в домі прибере і на городі допоможе лад навести, а декому і їсти приготує. Спілкуючись із тими, кого також обслуговує Ольга Миколаївна, чую лише схвальні відгуки, адже вона до кожного знайшла індивідуальний підхід, добросовісно виконує свої професійні обов’язки.
У будь­яку погоду, у будь­яку пору року справжнім помічником для Ольги Слабченко , як і її колег, є велосипед. Саме завдяки йому відстані здаються коротшими, а сумки з продуктами – легшими.
Крім роботи, до якої Ольга Миколаївна ставиться так відповідально, цінує свою дружну сім’ю. Вдома вона вправна господиня, гарна дружина та мама. Разом із чоловіком Григорієм Миколайовичем та сином Юрієм тримають господарство, обробляють город.
Робота у Ольги Слабченко нелегка, але вона звикла до людей, яким необхідна допомога. До своїх підопічних завжди іде жінка з гарним настроєм,усмішкою,незважаючи на погоду чи пору року, завжди намагається розрадити добрим словом, зробити все, аби люди були задоволені результатом. Слова вдячності та лагідні усмішки на обличчях стареньких ­ найкраща нагорода для Ольги Миколаївни.
Інна МОЗГОВА.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^