» Елеватор нарощує виробничі потужності
Інформація до новини
  • Переглядів: 37
  • Автор: admin
  • Дата: 22-11-2021, 08:33
22-11-2021, 08:33

Елеватор нарощує виробничі потужності

У третю неділю листопада своє професійне свято – День працівників сільського господарства ­ відзначають всі, хто щодня долучається до важливих аграрних справ. Саме цей день символічно увінчує напружений, сповнений хліборобськими турботами рік. Споконвіку хліборобська праця була і залишається визначальною складовою розвитку нашої держави, запорукою її процвітання. Без сумніву і нині робота аграріїв є найважливішою, оскільки від їхньої праці залежить добробут українців.
Аграрний сектор є базовим у нашому районі. Сумлінно трудяться на Бахмацькій землі дбайливі господарі. Незважаючи на труднощі, вони примножують здобутки сільськогосподарської галузі, займаються вирішенням соціальних питань, наповнюють місцевий бюджет. Завдяки їхній сумлінній праці Бахмаччина вже декілька років поспіль займає лідируючі позиції у сільському господарстві. Все це створює імідж нашого краю як потужного аграрного регіону, що може гідно конкурувати зі своєю продукцією на світовому ринку. Але виростити і зібрати урожай – це лише частина справи, необхідно іще довести його до товарних кондицій та якісно зберегти , щоб у подальшому отримати достойний прибуток. Оскільки якість зерна визначає його ціну. Належно очищене, просушене і знезаражене збіжжя можна отримати лише на високотехнологічному елеваторному комплексі, де воно надійно зберігатиметься до настання вигідних умов збуту для поклажодавця. Більшість потужних сільгосппідприємств мають власні сучасні сушарки та ємності для зберігання зерна , але буває так, що вони не в повному обсязі задовольняють потреби власників. Тому для аграріїв є досить актуальним питання збереження вирощеного врожаю. На Бахмаччині прийманням, очищенням, сушінням, зберіганням та відвантаженням автомобільним або залізничним транспортом зернових і зернобобових культур займається елеваторний комплекс ТОВ «Верітас Інвест Груп» (колишня Хлібна база № 87). Нині керівництво підприємства пропонує максимально зручні і вигідні умови співпраці поклажодавцям, гарантуючи тотальний контроль за якістю збіжжя на всіх етапах.
Ні для кого не є секретом, що елеваторний комплекс певний час переживав не найкращі часи. Істотно знижувалося приймання зерна. З невідомих нам причин поклажодавці втратили довіру до підприємства. Невдоволені станом справ були й працівники, адже існувала заборгованість по виплаті заробітної плати. Відтак, люди перестали вірити у бодай якісь перспективи, окремі з них були змушені шукати інше місце роботи. Чимало запитань виникало щодо подальшої долі важливого та стратегічно необхідного регіону виробництва.
При нагоді вирішала поцікавитися, як працює елеваторний комплекс ТОВ «Верітас Інвест Груп» у нинішніх умовах. Була приємно здивована, що за досить короткий проміжок часу керівництву вдалося налагодити виробничу діяльність підприємства, зокрема, знайти спільну мову з клієнтами, кількість яких збільшується з кожним днем.
На початку маркетингового року працевлаштували близько 50 працівників, ліквідували заборгованість по виплаті заробітної плати. На подвір’ї елеватора радують око нескінченні кагати золотавого збіжжя кукурудзи, яку постійно підвозять аграрії великоваговим транспортом. Та це й недивно, оскільки нині триває активна фаза приймання вологої кукурудзи. Чекає вона своєї черги на очищення, сушіння та зберігання. Цьогоріч елеватор приймає зерно пшениці, ячменю, кукурудзи, сої, ріпаку. Вперше спробували довести до потрібних кондицій насіння соняшнику. Сучасне обладнання, технологічні лінії дозволяють приймати культури зернових різної вологості, водночас застосовується вдосконалена система контролю на всіх етапах технологічного процесу. Завдяки цьому у результаті клієнти отримують якісну продукцію. Зважаючи на вдосконалення технологій виробництва, у цьому сезоні планується просушити рекордну кількість зерна. Наприклад, працівникам підприємства за добу вдалося прийняти 1300 тонн вологої кукурудзи. За дві доби мають можливість відвантажити 54 вагони золотавого збіжжя. Загалом потужність елеваторного комплексу становить 60 тис. тонн одночасного зберігання. Наразі заповнено близько половини складських приміщень. Головною складовою успіху виробництва є злагоджена робота команди провідних фахівців, які сумлінно виконують свої обов’язки. Адже елеватор –це не просто промисловий об’єкт чи місце для зберігання зерна, це складний механізм, який безперебійно працює завдяки спільним зусиллям всіх працівників. Якою надійною не була б конструкція чи техніка, без умілих людських рук та виважених оперативних рішень не обійтись. Отож керівництво ТОВ «Верітас Івест Груп» розуміє, що для втілення в життя найсміливіших планів та реалізації поставлених завдань необхідний кваліфікований штат працівників. За словами головного бухгалтера підприємства Ольги Михайлівни Косициної , яка вже 48 років незмінно трудиться на елеваторі, керівництво компанії прагне бути привабливим роботодавцем, і робить все для того, аби люди були зацікавлені працювати саме тут. Нині проводиться цілеспрямована робота з удосконалення системи оплати праці. Відновлюються традиції грошових винагород до свят. Створюється механізм матеріальної зацікавленості. Загалом після відновлення функціонування елеватора заробітна плата виплачується вчасно у достойному розмірі відповідно до вимог часу. Дбають на підприємстві про добробут всіх своїх співробітників, забезпечуючи гідні умови праці.
Задоволений роботою на виробництві головний інженер Олександр Назаренко. 18 років сумлінно трудиться він на елеваторі. За час своєї діяльності зарекомендував себе добросовісним та відповідальним працівником. Слідкує Олександр Петрович за технічним станом обладнання, аби підприємство працювало безперебійно і продуктивно. Цінує його керівництво, поважають колеги. За добросовісне виконання посадових обов’язків Олександр Назаренко отримував відзнаки. Ось і цьогоріч до Дня працівників сільського господарства одержить Почесну грамоту Бахмацької міської ради.
На території підприємства зустрілася із заступником директора Іваном Кабаном. По­господарськи із знанням справи він керував як і куди розвантажити зерно. Стриманий, небагатослівний. На розмову часу не вистачає, потрібно не затримувати автотранспорт, необхідно максимально оптимізувати роботу елеватора та скоротити термін перебування вантажівок на території. Елеваторний комплекс не той, що був 15 років тому, більшість процесів автоматизовані, встановлені системи захисту, камери відеоспостереження. Відповідно впровадження сучасних технологій вимагає від працівників нових знань та навичок. Отож провідні фахівці намагаються постійно підвищувати фаховий рівень. До професійного свята Іван Олександрович отримає вагому нагороду ­ Почесну грамоту Чернігівської обласної ради, до речі, лише один він із Бахмацької територіальної громади.
Важлива роль у функціонуванні елеваторного комплексу належить лабораторії , яку чотири роки очолює досвідчений фахівець Людмила Мужайло. Після закінчення технологічного технікуму прийшла вона сюди трудитися лаборантом. Набиралася досвіду, робота подобалася. Відтоді минуло вже 32 роки. У її підпорядкуванні злагоджено працюють техніки–лаборанти Ірина Неволько, Валентина Колесніченко та Леонід Васильєв. У їхні обов’язки входить відбирання зразків із зерна, що поступає на підприємство, проведення аналізів та випробувань згідно із ДСПУ на культури, проведення аналізів при зберіганні, очищенні, сушінні та відвантаженні продукції, контроль за показниками якості при зберіганні зерна. Працівники відзначають, що керівництво ТОВ « Верітас Інвест Груп» дбає про матеріальну базу, яка по можливості оновлюється. Лабораторія акредитована, отож гарантує достовірне визначення якості зерна на всіх етапах.
Відновлення роботи елеватора ТОВ «Верітас Інвест Груп»­це розвиток інфраструктури, вливання у місцевий бюджет, нові робочі місця та гідна заробітна плата працівникам. Ця соціально відповідальна компанія створює належні умови для розвитку агропромислового комплексу Бахмаччини, впевнено іде шляхом розширення виробництва та з оптимізмом дивиться у майбутнє.
Світлана Кириленко.

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^