» "Берізці" 45
Інформація до новини
  • Переглядів: 134
  • Автор: admin
  • Дата: 29-11-2021, 08:23
29-11-2021, 08:23

"Берізці" 45

Дитячий садок… Скільки тепла, мудрості і любові у цих словах. Для когось дошкільний н авчальний зак­лад – це улюблене місце роботи, для декого – нездійсненна мрія дитинства, а для багатьох – це щаслива та безтурботна країна, де завжди панує радість, дитячий сміх, увага, турбота та любов. Вже протягом 45 років працівники дошкільного навчального закладу «Берізка» гостинно зустрічають своїх маленьких вихованців, яким віддають частинку своєї душі та серця. У кінці листопада 1976 року цей дошкільний навчальний заклад вперше відчинив двері новозбудованого приміщення та запросив у свої по­домашньому теплі обійми маленьких вихованців. Новостворений колектив садка із великим ентузіазмом приступив до роботи. Його очолила, на жаль, нині покійна Людмила Остапівна Семеренко – мудрий педагог, гарний організатор і просто чудова жінка, яка створила необхідні умови для виховання та навчання дітей. Нове, наобжите приміщення, завдяки завзяттю та креативному підходу працівників, згодом набуло домашнього затишку, замилувало яскравими барвами. Було відкрито 12 вікових груп, до яких поспішало щоранку 360 дітей. 360 малюків ­ це ніби маленькі листочки із одного деревця, які стали однією дружною родиною. Мабуть, саме тому дитячий садочок отримав назву «Берізка».
Вміло впроваджувала в роботу садочка цікаві та творчі ідеї Ольга Володимирівна Козловська, яка працювала методистом.
Нині «Берізка» зачаровує та милує око. Подвір’я дошкільного навчального закладу облаштоване ігровими дитячими майданчиками, які призначені для розвиваючих ігор та прогулянок. Саме тут дітлахи із радістю та змістовно проводять своє дозвілля, пізнають світ, спілкуються із однолітками, отримують певні життєві знання, вчаться правилам поведінки у майбутньому. Коли ж відвідуєш групи, то переконуєшся, що все тут направлено на творчий та всебічний розвиток дитини.

Щоранку до «Берізки» радісно поспішає 200 допитливих малюків. Працює тут 10 вікових груп, з них 3 інклюзивні, де виховуються діти із особливими освітніми потребами, та одна ясельна .
Із дня відкриття дошкільного навчального закладу працює досвідчений педагог, людина, яка безмежно любить дітей та музику, музичний керівник Галина Борисівна Губова. Дитячі свята, організовані нею, завжди вирізняються креативністю та неординарністю.
Про здоров’я хлопчиків та дівчаток у «Берізці» турбується медична сестра Валентина Павлівна Ігнатенко. Для неї робота – це більше, ніж прописано в посадовій інструкції, це її життя. Вона любить малечу, за потреби надає їм медичну допомогу та піклується, аби харчування вихованців було корисним та раціональним.
Свідком будівництва дитячого садка « Берізка» була Євгенія Акимівна Максименко. Вона і донині трудиться тут бухгалтером. Цій професії жінка віддала чимало років свого активного трудового життя.
Чимало гарних слів почула у дошкільному закладі від колишніх колег про досвідченого педагога, мудрого та водночас вимогливого керівника, знавця дошкільної освіти Марію Федорівну Демченко. Дійсно, Марія Федорівна жила дітьми, а її згуртований, творчий, працьовитий колектив, який очолювала майже 30 років, – це її друга родина, яка завжди розуміла, підтримувала, надихала на нові досягнення та успіхи. Нині Марія Федорівна перебуває на заслуженому відпочинку, наразі у неї інші справи і проблеми, але вона щодня подумки летить до своєї дорогої її серцю «Берізки», переживає, цікавиться життям дружної дошкільної родини, бажає завжди найкращого, вболіває душею за добробут, за колег, маленьких вихованців. Підтримує дружні стосунки із кожним, адже, пропрацювавши у садочку із дня його відкриття, ніколи не зможе жінка викреслити із життя те, що закарбувалося назавжди у серці.

Не забуває про своє улюблене місце роботи і Валентина Володимирівна Вікторова, яка майже 30 років трудилася у садочку вихователем­методистом. Перебуваючи не заслуженому відпочинку, їй ніколи сумувати, бо має чимало нагальних справ. У вільний час опановує комп’ютер та за телефоном спілкується із колишніми колегами, цікавиться їхніми щоденними справами. А прогулюючись тихими вечорами, вона обов’язково повільно пройде біля свого садочка, помилується його ошатністю. Пишається Валентина Володимирівна своєю надійною зміною – нині у садочку «Берізка» працює її донька Марина Петрівна Кіценко. А ще ­ Світлана Миколаївна Свербій, яка після Валентини Володимирівни деякий час працювала вихователем – методистом, а ось уже другий рік очолює колектив ДНЗ « Берізка». Після закінчення Путивльського педагогічного училища Світлана Миколаївна здобувала досвід у селах Красилівка та Бахмач. У грудні 1991 року прийшла працювати у садочок « Берізка» вихователем. Прикипіла душею до малят, до колективу. Пізніше закінчила Чернігівський педагогічний інститут. У грудні цього року виповниться вже 30 років з того часу, як вона присвятила себе дошкільному вихованню. Завідуюча ДНЗ «Берізка»­ компетентний педагог, сучасний керівник. Світлана Миколаївна вирізняється умінням працювати цілеспрямовано, враховуючи можливості кожного вихователя чи працівника, забезпечуючи сприятливі умови для ефективного впровадження в практику закладу прогресивних методик, педагогічних інновацій та технологій.
­ Безмежно люблю дітей і свою роботу,­ говорить усміхнена Світлана Миколаївна. ­ Хлопчики та дівчатка щодня дарують мені свої усмішки, любов. Саме це наповнює енергією, народжує нові ідеї. Спілкуючись із малюками розумію, що моя професія – це не просто покликання, а безцінний подарунок, яким нагородило мене життя.
У тісному тандемі, пліч ­о­ пліч із завідувачкою працює досвідчений педагог Валентина Анатоліївна Ільченко. Професію вихователя Валентина Анатоліївна обрала недаремно, адже любить дітей. Більше десяти років вона була вихователем днз «Берізка», завжди відрізнялася відповідальністю та невичерпним оптимізмом у роботі, готовністю до інновацій. Вже минув рік, як її призначено на посаду вихователя – методиста. Педагог повна завзяття, прагнення до відкриттів та впровадження нового. Пишається тим, що у садочку працює колектив однодумців, які всі разом дбають про всебічний розвиток своїх вихованців.
Колектив ДНЗ «Берізка» пам’ятає педагогів, які своїми досягненнями, своєю наполегливою працею, безцінним досвідом створювали золоті сторінки історії. Це Левченко Любов Василівна, Федоренко Валентина Олексіївна, Бібік Надія Михайлівна, Шарій Катерина Михайлівна, Костянецька Катерина Федорівна, Вітюк Надія Михайлівна, Лилка Ольга Михайлівна та багато інших.
Цінують тут молодих педагогів, які недавно розпочали свою трудову діяльність у садочку, але роблять це із великим бажанням, аби виховувати підростаюче покоління, яке стане гордістю у майбутньому. Нещодавно поповнила колектив закладу Анастасія Юріївна Міньченко, яка прагне, щоб професія вихователя стала для неї не просто спеціальністю, а покликанням.
Продовжують писати історію садочка досвідчені педагоги ­ Лариса Олексіївна Білан, Тетяна Василівна Ковтун, Валентина Миколаївна Литвинченко, Наталія Миколаївна Гришко, Олена Миколаївна Шевченко, Марина Петрівна Кіценко, Ірина Федорівна Сиплива, Олена Михайлівна Клименко, на яких рівняється молодь.
Минають роки, виростають вихованці, цьогоріч ДНЗ «Берізка» відзначає своє 45­річчя. Колектив закладу сумлінно працює, дбає, щоб малечі жилося у садочку цікаво та весело, педагоги знаходяться у постійному пошуку нових форм і методів роботи. Тож розвивайся , « Берізко», чаруй своєю ошатністю та затишком, збирай дітвору у свої теплі обійми. З ювілеєм, шановні працівники та вихованці дошкільного навчального закладу «Берізка»!
Інна МОЗГОВА.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^