» "Теремку" 35 років
Інформація до новини
  • Переглядів: 66
  • Автор: admin
  • Дата: 13-12-2021, 08:54
13-12-2021, 08:54

"Теремку" 35 років

Ювілеї бувають різні, а ювілей дитячого садочка – це особлива дата, адже це свято не однієї людини, а всієї Бахмацької громади. Незабаром, 16 грудня, виповниться 35 років із дня, коли маленькі дитячі рученята вперше відчинили двері новозбудованого дитсадка «Теремок», а оченята почали звикати до дивовижного світу, де оселилося безтурботне дитинство. З особливою приємністю завітала сюди напередодні ювілею, адже цей садок відвідувала сама, ходив до «Теремка» старший син, а зараз і менший.
Для загального фото зібралися працівники Бахмацького закладу дошкільної освіти (ясла­садок) №4 «Теремок» всі з запалом, з іскринкою. Відразу помітно ­ живуть тут однією дружною родиною, діляться радощами та переживаннями. Серце кожного, хто хоча б раз завітав до цього дошкільного закладу, відчуло любов і затишок, добро і щирість, які тут панують повсюди. Щодня віддають частинку своєї душі та серця 190 маленьким вихованцям 58 його працівників, які пос­тійно і з любов’ю дбають про їхній комфорт і повноцінний розумовий та фізичний розвиток. Вони своєю турботою зігрівають дитячі душі, ведуть у світ цікавого і прекрасного. І любові цієї вистачає на кожну дитину. За 35 років «Теремок» випустив не одне покоління дошкільнят, озброєних необхідними знаннями, вмінням працювати в колективі, вихованих і підготовлених до школи. Тісно переплелися долі багатьох вихованців з дошкільним закладом. Багатодітна мама Людмила Хомутиннікова з любов’ю та теплотою у серці відгукується про рідний садочок, який також став рідним і для двох її старших дітей: Софія вже п’ятикласниця, Серафим ще відвідує середню групу. Планує мама, що і наймолодша донька Уляна, якій незабаром випов­ниться рік, теж відвідуватиме «Теремок».
Приємно, що у садочку зберігається ключ, яким зараз вже вихователька Оксана Володимирівна Пирогова, а тоді вихованка молодшої групи, разом з одногрупниками 16 грудня 1986 року в урочистій обстановці відкривали садочок. Працює у садочку Оксана Володимирівна вже 16 років. Жінка зауважила, що цей заклад є особливим для усієї її сім’ї, адже не тільки вона проводила щасливі роки дитинства у садку, а і її молодший брат також відвідував саме цей заклад. З дня відкриття і до виходу на пенсію тут помічником вихователя працювала її мама. А коли постало питання до якого садочка віддати доньку Вікторію, відповідь була однозначною – у «Теремок».
З великою повагою говорять у закладі про працівників, які пішли на заслужений відпочинок. Це завідуюча О.В. Козловська, вихователь­методист Л. В. Павліченко, вихователі В.С. Ільченко, А.О. Ковалюх, М.І. Джура, В.В. Вовк, Л.В. Лисенко, помічники вихователів О. В.Ільченко, Л.Л. Тангрієва, Т.П. Гончарова, Н.А. Лебедко, музичні керівники М.Г. Лисенко, І.В. Синельник, медична сестра Н.М. Кірєєва, кухар К.С. Лелюх, помічник кухаря Л.Г. Боклаг, працівник кухні Р.В. Сахно, прачка Т.П. Заковінько. Тривалий час працювали у закладі бухгалтер Г.А. Ларіна, помічник вихователя Н.П.Сибір. З великою шаною бережуть у закладі світлу пам’ять про тих, кого немає з нами, а це перша завідуюча садочка В.І. Дорош, вихователь Т.М. Оніщук, помічник вихователя Н.В. Колесник, праля Л.М. Костюк.
Цікаво спілкуватися і з тими, хто тут працює з самого відкриття закладу. По­материнськи, з любов’ю зустрічали малечу на той час ще зовсім молоді вихователі Валентина Миколаївна Кмин та Ніна Василівна Тарасенко. З «Теремком» пов’язане все їх життя. Працюючи тут, вони вийшли заміж, сюди водили своїх дітей. Не одне покоління малечі люблячі та турботливі вихователі виплекали й відкрили їм двері у широкий світ, а зараз вже виховують дітей вдячних вихованців, які незмінно обирають рідний садочок для своїх синів та доньок. Не одне покоління бахмачан вдячне помічникам вихователя Тетяні Володимирівні Савченко та Наталії Григорівні Гриненко, які і зараз віддають частинку душі малечі, працюючи у закладі. Тетяна Володимирівна згадує з яким трепетом чекали у далекому 1986­му, коли вихованці вперше переступлять поріг нового закладу. Відзначає, що з неабияким ентузіазмом і відповідальністю тоді відмивали новеньку плитку, намагалися, щоб все було на найвищому рівні. Приєднується до спогадів і завідуюча господарством Катерина Вікторівна Глушко. Її доля також тісно пов’язана із закладом, тут виховувалися її внуки, а з 2001 року помічником вихователя у садочку працює її невістка. Згадує, як впорядковували подвір’я садочка, садили дерева, розбивали клумби і кухар Ольга Григорівна Кардаш, яка вже 35 років готує для малечі смачні та корисні страви. За цей час змінились і обладнання, і критерії та вимоги до харчування дошкільнят, та незмінним лишилась фраза: «А в садочку смачніше!», яку часто чують мами.
Зараз у «Теремку» налічується 10 вікових груп, тоді, як при відкритті було їх 14. За 35 років свого існування садочку довелося зазнати багато змін та трансформацій. У частині приміщення дошкільного закладу тривалий час знаходилось відділення Пенсійного фонду України. Також деякі кімнати здавалися в оренду.
­ 90­ті роки були тяжкі, як для держави , так і для садочка , ­ зазначає вихователь­методист Тетяна Володимирівна Божок. – кількість груп зменшилась до 6. А з початку 2000­х садочок знову почав розширюватись. У зв’язку із закриттям дошкільного закладу по вул. Пош­товій, колектив та вихованці перейшли до нашого «Теремка». Змінювались і назви закладу.
– І от зараз, напередодні ювілею, змінюємо назву, ­ говорить завідуюча Надія Юхимівна Демиденко. ­Тож трансформації відбуваються постійно, адже час не стоїть на місці. Працівники закладу з ентузіазмом вивчають нові методики виховання та розвитку підростаючого покоління, з успіхом впроваджують їх на практиці. Є чим нам пишатися сьогодні. Власними силами нещодавно облаштували простору спортивну залу, кабінети психолога, логопеда, ресурсну кімнату. Та головна наша гордість – це досвідчений, дружній колектив працівників й успіхи наших вихованців. До речі, серед молодих вихователів, що нещодавно поповнили колектив, є вихованка нашого закладу. Це Анна Борщова.
Тож від щирого серця вітаю «Теремок», який став для малюків другою домівкою, адже вже багато років тут виховують добрих, чуйних, розумних дітей, навчають їх всього і розвивають. Бажаю дошкільному закладу подальшого процвітання, всіляких гараздів, щоб у його стінах завжди лунав дитячий сміх, а негаразди обходили стороною.
Наталія КОРЕНЬ.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^