» Кожен витвір - окрема історія
Інформація до новини
  • Переглядів: 852
  • Автор: admin
  • Дата: 6-01-2016, 12:50
6-01-2016, 12:50

Кожен витвір - окрема історія

Неможливо передати словами, які неймовірно красиві картини, виготовлені лише з тканини та ниток, нині експонуються в Бахмацькому районному історичному музеї. Іх автор ­ заслужений майстер народного мистецтва України, мешканка м. Чернігова Тетяна Олексіївна Баженова (1936 р.н.).

В її роботах красуються чудові пейзажі української природи, квіти, тендітні жінки, відважні лицарі, закохані коти, веселі каченята… Кожен витвір – окрема історія. Герої композицій з`являються з казок, українських пісень і власних спогадів. Вони настільки індивідуальні, різні, що здається кожен з них живе власним життям і має особливий погляд на нього.

Всі ці чудові роботи мають одну особливу властивість — зачаровувати. Є в них щось незвичайне, магічне. Можливо, це тому, що мисткиня у свої картини вкладає тепло своєї душі, розум, споконвічне прагнення до прекрасного.

«Мої картини для мене – це життя, без них я себе не уявляю, — стверджує рукодільниця. ­ Особливо велику насолоду маю, коли моїми роботами милуються люди. Коли бачу в їх очах радість, захоплення, вдячність ­ це для мене найбільше щастя. Тоді хочеться творити вдень і вночі, безперервно».

Скільки всього довелося пережити майстрині: і блокаду Ленінграда, смерть сина, коханого чоловіка. Але цю дивовижну жінку не зламати. Незважаючи на труднощі, проблеми, клопоти, вона продовжує активно працювати, дарувати відраду людям.

Загалом, за роки творчої праці відбулося більше 20 персональних виставок Тетяни Олексіївни. Її роботи експонувались у столичному Міжнародному Виставковому Центрі, Будинку художника, на території Києво­Печерської Лаври, Будинку творчості (м. Санкт­Петербург), в Одесі на конкурсі «Алые паруса» та в багатьох інших містах. В нашому місті виставка буде діяти до кінця січня.

Валентина Пушенко,

старший науковий співробітник

Бахмацького районного історичного музею.

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^