» Герої не вмирають
Інформація до новини
  • Переглядів: 945
  • Автор: admin
  • Дата: 6-01-2016, 12:53
6-01-2016, 12:53

Герої не вмирають

Щоб у глибокій скорботі низько схилити голови перед пам’яттю загиблого в АТО Ровного Олександра Олександровича, який боровся за честь, правду, гідність і віддав найдорожче ­ своє життя, за нас, за Україну, в Бахмацькому районному історичному музеї відбувся захід­реквієм. На зустрічі були присутні матір загиблого Ровна Жанна Василівна, його командир Скакун Сергій Миколайович, учні 6 та 8 класів ЗОШ № 4 з учителем Рябенко Світланою Олексіївною.

Олександр народився 29 листопада 1991 року у селі Матіївка. У 2007 році закінчив Матіївську ЗОШ І­ІІ ступенів. Після закінчення школи навчався у ДПТНЗ «Конотопське професійно­технічне училище» за спеціальністю слюсар по ремонту автомобілів. Після закінчення училища працював у місті Суми охоронцем банку «Форум». Призваний до лав Збройних Сил України у серпні 2014 року. Обороняючи східні рубежі України, служив рядовим 92­ї окремої механізованої бригади. Загинув 17 жовтня 2014 року біля села Валуйське Станично­Луганського району Луганської області. Посмертно нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Також в експозиції виставки «Герої не вмирають» відбувся захід, присвячений пам’яті уродженця м. Бахмача – Героя АТО Володимира Лестухи, на зустрічі були присутні матір загиблого Катерина Костянтинівна, учні 8­Б класу школи № 5 з вчителем Раїсою Павлівною Гуртовою.

Навчався Володимир в Бахмацькій загальноосвітній школі № 5, у 2006 році закінчив Борзнянський сільськогосподарський технікум. Потім відбував строкову військову службу в 95­ій Житомирській аеромобільній бригаді Збройних Сил України. Він вболівав за долю України, був справжнім її патріотом, тож на початку подій на сході України пішов захищати цілісність держави у складі 80­ї Львівської окремої аеромобільної бригади. Володимир ніс службу в одній з найгарячіших точок антитерористичної операції – поблизу м. Щастя Луганської області. 9 січня 2015 року трагічно обірвалося життя вірного сина України.

Захисника Вітчизни, Героя, народили і виховали чудові батьки – Катерина Костянтинівна і Михайло Павлович. Прийміть слова глибокої вдячності за сина­патріота, який, не шкодуючи власного життя, захищав кордони України і виборював мир для всіх нас.

На виставці експонуються передані матір`ю особисті речі, фотокартки Володимира Лестухи.

Наталія Шевченко, науковий співробітник Бахмацького районного історичного музею.

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^