» Її величність - українська преса
Інформація до новини
  • Переглядів: 1 285
  • Автор: admin
  • Дата: 6-01-2016, 12:55
6-01-2016, 12:55

Її величність - українська преса

«Світоч» ­ назва молодіжного літературного клубу за інтересами, який працює на базі міської бібліотеки­філії №1 ім.І.Франка більше 30 років. Він популярний серед молоді міста, адже тут можна проявити свою ерудицію, талант, розвивати здібності. На його засідання приходять не тільки члени клубу, а й всі бажаючі. Теми підбираються разом з бібліотекарями, запрошуються гості. Цього разу у клубівців виникло бажання поспілкуватися з представниками мас­медіа м.Бахмача.

На зустріч запросили заступника редактора районної газети «Голос Присеймів’я» Інну Мозгову.

Голова клубу «Світоч» бібліотекар Світлана Сергієнко в своєму виступі сказала, що газетна і журнальна інформація настільки органічно влились в наше життя, що ми її часом не помічаємо, як свіже повітря, яким дихаємо. Але проаналізувавши вплив періодики на людину, розумієш, що преса, як і книга, супроводжує наше життя, починаючи з «Малятка» до глибокої старості. Вона формує наш світогляд, збагачує життя.

Часом важко собі уявити, який багатий і цікавий арсенал думок, поглядів, відомостей вміщують у собі газети і журнали, і як багато вони можуть дати будь­якому читачеві. В цих виданнях містяться оперативні відомості практично по будь­якій темі. потрібно тільки уміти їх знайти.

Члени клубу ознайомились з виставкою періодичних видань «Читати – модно! Круто! Класно!». На виставці були представлені періодичні видання, які отримує бібліотека. Зроблено бібліографічний огляд газет та журналів.

На Бахмаччині завжди шанували друковане слово. Місцеве видання газета «Голос Присеймів’я» має особливу популярність у користувачів бібліотеки. Вона віддзеркалює життя Бахмаччини, висвітлює новини, пише про людей нашого краю. Районка довгожителька – 1 серпня 2016 року їй виповниться 85 років.

Представник Бахмацької мас­медіа газети «Голос Присеймів’я» Інна Мозгова в своєму виступі розповіла про життя видання від дня заснування до наших днів. Ознайомила з рубриками, з планами невеличкої творчої сім’ї «Голосу Присеймів’я».

Члени клубу задавали Інні Вікторівні запитання, на які отримали змістовні відповіді.

Зустріч пройшла в теплій, дружній атмосфері.

Світочанці побажали газеті розквіту, побільше передплатників, творчому колективу ­ успіхів та натхнення.

 

 

 

 

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^