» Перемоги юних бахмачан
Інформація до новини
  • Переглядів: 706
  • Автор: admin
  • Дата: 15-01-2016, 13:24
15-01-2016, 13:24

Перемоги юних бахмачан

Бахмацька школа мистецтв ім. Андрія Розумовського славна своїми учнями, які є неодноразовими переможцями Міжнародних, Всеукраїнських, обласних та районних конкурсів.  Нещодавно, напередодні Дня Святого Миколая, юні бахмачани  брали участь у Всеукраїнському дитячому та молодіжному фестивалі–конкурсі мистецтв у м. Києві. На святі панувала казкова атмосфера, і всі поринули в світ див і чудес.
Глядачів та суддів приємно вразив виступ вокального ансамблю «Дитячі розваги», яким керує Бур’ян Оксана Валентинівна, яка закохана в музику та намагається передати  почуття прекрасного своїм вихованцям. Серед них – Поліна, Настя і Влада Глущенки, Влада Шурда, Дар’я Шатан, Катя Стокоп, Даніїл Булов,  Дар’я Губенок та Анна Яковлєва, котрі цього разу в досить напруженій боротьбі вибороли ІІ премію, виконавши пісні: «Дитячі мрії» та «Рокенрол».  До речі, вокальний ансамбль зайняв призове місце і в обласному огляді-конкурсі хорових колективів, вокальних та струнно-смичкових ансамблів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання) «Свято хору» імені Любомира Боднарука, який проходив у м. Ніжині.
Також ІІІ місце у номінації «Вокал» посів Даніїл Булов, який попередньо отримав перемогу в  конкурсі вокалістів «Соняшник». Звичайно, переліченим здобуткам передувала значна робота, як викладача з вокалу Оксани Валентинівни Бур’ян, концертмейстера Олени Олександрівни Леус, так і їхніх вихованців.
Неможливо не відзначити емоційний та проникливий виступ самого найменшого учасника конкурсу, піаніста Іллі Матіска (викладач–методист Людмила Олександрівна  Іванько), який разом з Анною Люткевич (викладач Олена Олександрівна Леус) зайняли почесні ІІІ місця.
Феєрично та яскраво з українським танком «Плескач» виступив хореографічний колектив «Пролісок». Вже 8 років поспіль Катя Петренко, Іра Барабаш, Катя Пиркал, Марина Єрмошенко, Марія Гриценко, Вікторія Кондратенко під керівництвом викладача Тамари Миколаївни Князевої , яка має високий професійний рівень, вражають глядачів своїм талантом та майстерністю поставлених композицій. Не підвели й цього разу, зай-нявши І місце.
Тож  вітаємо переможців. Так тримати! До нових мистецьких вершин!

 

Людмила Огієнко.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^