» Бібліотеки відновили роботу
Інформація до новини
  • Переглядів: 27
  • Автор: admin
  • Дата: 10-05-2022, 15:25
10-05-2022, 15:25

Бібліотеки відновили роботу

З 24 лютого, коли російська федерація розпочала повномасштабне військове вторгнення на територію України, більшість установ та організацій призупинили свою діяльність. Серед них заклади культури, дитячі садочки, бібліотеки, музеї тощо. Окремі призвичаїлися працювати в режимі онлайн . Бібліотечні працівники йшли на зустріч своїм користувачам по дзвінку. Адже добре розуміли , що люди , читаючи книги, трохи відволікаються від стресової ситуації.
І ось гарна новина- з 10 травня свою роботу відновили бібліотеки у Бахмацькій громаді. У зв’язку з воєнним станом графік роботи у книгозбірнях дещо змінився. Відтепер у місті Бахмач користувачі матимуть змогу відвідати бібліотеки щоденно з 10 до 14 години, крім суботи та неділі. У сільських населених пунктах книгозбірні функціонуватимуть у вівторок та п’ятницю з 10 до 12 години. Читачі можуть брати книги додому або деякий час працювати у читальному залі, скористатись комп’ютером, підключеним до мережі Інтернет. Зокрема, у першу годину роботи до міської бібліотеки філії імені Івана Франка «Бахмацька ПБ Бахмацької міської ради» завітали перші читачі. Вони з нетерпінням чекали , щоб заклад якнайшвидше відкрив свої двері для поціновувачів друкованого слова. Обміняти книги до бібліотеки прибули постійні місцеві користувачі . Серед них Дарина Моргун, студентка ІІІ курсу Київського національного університету імені Т. Г. Шевченка, яка вивчає філологію,медична сестра Валентина Скрипник. З радістю відвідали книгозбірню постійна читачка Ірина Мицик з онуком Тимуром. Жінка з родини, де завжди цінували і цінують друковане слово. Змалечку привчають до світу книги і маленького Тимура. Варто відзначити, що з перших днів війни чоловік Ірини Микола Мицик захищає Україну від російської агресії. Звичайно, що дружина постійно переживає за чоловіка та його побратимів, але читання все-таки дає можливість хоч трішечки заспокоїтись. Нині користувачі надають перевагу сучасній українській та світовій літературі.
Відновлення роботи бібліотек- це ще один крок до функціонування інфраструктури. Громада поступово пристосовується до нових реалій з урахуванням тих небезпек, які все ще існують.
Світлана Кириленко.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^