» Паляниця буде!
Інформація до новини
  • Переглядів: 158
  • Автор: admin
  • Дата: 10-05-2022, 16:14
10-05-2022, 16:14

Паляниця буде!

У цей надзвичайно складний для України час військові боронять рідну землю зі зброєю в руках, волонтери допомагають в тилу, а українські підприємства повинні підтримати економіку держави та подбати про її продовольчу безпеку. Особливо важливою в цьому є робота аграріїв, для яких нинішня посівна кампанія стала найскладнішою за часів існування. Порушення логістичних шляхів, дефіцит елеваторних потужностей, нестача пального, насіння, добрив та ЗЗР, невизначеність навколо ситуації в країні.
Та попри жахливі наслідки широкомасштабного вторгнення російської орди на нашу рідну землю, аграрії вийшли в поля і розпочали весняні роботи.
Українські фермери завжди були справжніми воїнами, бо кожен сезон для них – це битва за врожай.
Так само, і Група компаній «Агропросперіс» - потужний агровиробник та експортер, що з 2007 року працює на 300 тис. га землі в 12 областях України та щороку поставляє понад 3,5 мільйони тонн агропродукції до 35 країн світу, маючи хороший досвід швидкого реагування та адаптації до найрізноманітніших викликів, навчилися працювати в турбулентних умовах кризи. Серед лідерів агровиробництва
Чернігівської області сьогодні - ТОВ «БАХМАЧ АГРО», яке займається вирощуванням зернових та технічних культур на території Гайворонського й Рубанського старостинських округів Дмитрівської громади, а також Рождественського, Нехаївського, Рижківського та Риботинського старостинських округів Коропської ОТГ вже понад 15 років.
Незважаючи на те, що підприємство зазнало значних збитків - під час окупації села Гайворон, де знаходяться основні виробничі потужності, ворожою ордою пошкоджені та зруйновані складські й офісні приміщення, сільськогосподарська техніка та обладнання, повністю знищена станція паливно-мастильних матеріалів, засіяні уламками снарядів поля, - в найкоротші терміни титанічними зусиллями колективу під керівництвом генерального директора Олега Миколайовича Рибалки сьогодні досягнуто вражаючого результату – 100% земельного банку знаходиться в обробітку!
Всі без винятку працівники підприємства налаштовані рішуче: "Треба виходити в поле, адже агробізнес подібний до годинника з чітким механізмом, термінами, процесами та технологіями. Його не можна тимчасово призупинити чи законсервувати. Якщо не посіємо, то не буде чим годувати людей!»
Крім того, ТОВ «БАХМАЧ АГРО» вкотре довели, що у своїй діяльності керуються принципами соціально відповідального бізнесу. Вже з перших днів війни «Агропросперіс» створив благодійний гуманітарний фонд, виділивши зі свого бюджету 150 тис. доларів, з метою надання допомоги працівникам та орендодавцям, постраждалим внаслідок воєнних дій в Україні. Допомога здійснюється за такими напрямками:
продукти, одяг, предмети першої необхідності;
ліки та медична допомога;
переїзд у безпечніше місце і відшкодування проживання на перший час;
засоби індивідуального захисту та безпеки;
допомога сім’ям орендодавців, які загинули в наслідок бойових дій.
Вже сьогодні на сторінках підприємства в соцмережах можна знайти десятки вдячних відгуків від людей, які отримали своєчасну й таку необхідну допомогу, за промінчик людяності й турботи.

Тож, спостерігаючи за працівниками ТОВ «БАХМАЧ АГРО», які не лише знайшли в собі сміливість за першої ж можливості взятися до робіт із відновлення підприємства, а й простягнули руку допомоги нужденним, зберігають спокій, плідно працюють, вірять в ЗСУ і, чекаючи на якнайшвидшу перемогу, впевнено стверджують : «Паляниця буде!», все більше розумієш, що українці – незламні! Саме тому і переможемо! Саме тому все обов’язково буде Україна!
Світлана Губар.Матеріал створено за підтримки Української Асоціації Медіа Бізнесу.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^