» Робота в умовах війни
Інформація до новини
  • Переглядів: 490
  • Автор: admin
  • Дата: 12-05-2022, 14:39
12-05-2022, 14:39

Робота в умовах війни


Говорять, що один день інколи може змінити все життя. Саме таким днем для всіх українців став четвер, 24 лютого, коли росія завдала ударів по цілях в Україні, розпочавши повномасштабний воєнний наступ на її територію. Спокійне та розмірене життя змінилося сірими тривожними і неспокійними буднями. Нелегкими вони видалися і для мешканців Дмитрівської громади, села якої тривалий час перебували під окупацією. Неможливо передати словами, скільки горя, розпачу та болю довелося пережити цим людям. За ці дні вони, як і багато інших, переосмислили прожиті роки.
Звичайно, ми плануємо зустрітися із мешканцями Дмитрівської громади, поговорити, дізнатися із перших вуст про людські долі, які змінила війна, про безчинства та лихі дні, коли на території громади перебував ворог, та розповісти читачам у чергових номерах газети.
На початку війни була паралізована робота багатьох підприємств та установ. Нині хочу розповісти про людей, які залишалися на своїх робочих місцях, адже без їх злагодженої роботи обійтися неможливо було, оскільки рашисти нищили все на своєму шляху, намагалися завдати якомога більше руйнувань. Постійно на посту залишалися працівники Бахмацької дільниці служби експлуатації систем газопостачання АТ « Чернівгаз». Коли ворог відступав і велися обстріли, у селищі Дмит-рівка руйнуванню піддалися житлові будинки, серйозно пошкоджено зовнішній будинковий газопровід . Вправно та злагоджено у цій ситуації спрацював слюсар смт Дмитрівки Сергій Черняков, який вчасно перекрив постачання газу, аби уникнути його витоку. Хоча люди деякий час залишалися без голубого вогника, але це допомогло убезпечити жителів громади та запобігти складніших пошкоджень у житловому секторі.
Аби усунути несправність будинкового газопроводу, на місце події виїздили працівники Бахмацької дільниці служби експлуатації систем газопостачання – майстер Дмитро Янко, зварювальник Сергій Грицай, слюсар Олег Коваль та водій Олег Вісіковський.
- Працювали ми у Дмитрівці біля 2-поверхових будинків по вулиці Незалежності та Перемоги. Побаченим були пригнічені: зруйнована техніка по дорозі, пошкоджені та спалені будинки, змарнілі люди… Але працівники були налаштовані позитивно та по-бойовому. Роботи, звичайно, було чимало, але ми готові були працювати у найскладніших умовах. Намагалися все залагодити та пустити газ, аби люди зазнавали менше незручностей та поволі поверталися до спокійнішого життя, - розповідає майстер Дмитро Янко. – Того дня постачання газу відновили у деяких квартирах, мешканці яких на той час перебували вдома. Дехто тоді ще був за межами громади, тому у їхніх домівках газопостачання було відновлено згодом.
Під час наступу ворога продовжував працювати машиніст екскаватора Микола Рябець. Він не залишив робочого місця, а вправно виконував земельні роботи та продовжував обладнувати окопи для територіальної оборони біля села Тиниця. Ним було пророблено великий відрізок роботи, саме це допомогло стримати ворога .
Інна МОЗГОВА.Матеріал створено за підтримки Української Асоціації Медіа Бізнесу.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^