» Шоста хвиля мобілізації триває
Інформація до новини
  • Переглядів: 1 263
  • Автор: admin
  • Дата: 28-07-2015, 10:02
28-07-2015, 10:02

Шоста хвиля мобілізації триває

Розпочинаючи нараду, Володимир Цепух наголосив, що Указ Президента про шосту хвилю часткової мобілізації повинен бути виконаний у повному обсязі.

Заступник військового комісара, начальник мобілізаційного відділення Бахмацького райвійськкомату Олександр Григорчук поінформував присутніх про стан виконання завдань, визначених шостою чергою часткової мобілізації військовозобов’язаних. Олександр Леонідович детально зупинився на особливостях підготовки до 6­ї хвилі мобілізації, акцентуючи увагу керівників органів місцевого самоврядування на належному проведенні заходів щодо оповіщення та перевірки списків військовозобов’язаних. Зокрема, він зауважив, що основна мета проведення цієї черги мобілізації – це підсилення нашого війська, ротація і демобілізація тих, хто був направлений в зону АТО під час третьої хвилі.

Про розгортання системи оповіщення мобілізаційних ресурсів у районі поінформував головний спеціаліст мобілізаційного відділення Бахмацького райвійськкомату Віталій Супрун. Він надав методичне роз’яснення щодо функціонування і оновлення штату пунктів збору, які існують в територіальних громадах. Також Олександр Григорчук закликав представників органів самоврядування району до розуміння та співпраці.

Прокурор прокуратури Бахмацького району Дарина Павлюченко поінформувала про відповідальність громадян за ухилення від часткової мобілізації.

Учасники наради обговорили почуту інформацію, висловили свої пропозиції стосовно мобілізаційних заходів. Та показники виконання мобілізаційного плану не високі, адже люди емоційно реагують на запрошення до військкомату.

Підбиваючи підсумки наради, Володимир Цепух наголосив на важливості проведення інформаційно­роз’яснювальної роботи серед населення району та тісної співпраці районної влади, органів місцевого самоврядування, військкомату, правоохоронних органів та громадськості задля виконання усіх поставлених завдань з мобілізації. Посадовець зазначив, що керівники територіальних громад із залученням підприємств, установ та організацій усіх форм власності зобов’язані організувати та забезпечити в установленому порядку своєчасне інформування та прибуття громадян, які призиваються на військову службу, до районного військкомату.

Наталія Корень.

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^