» Найкращі з кращих падають від куль, грудьми своїми землю прикривають…
Інформація до новини
  • Переглядів: 210
  • Автор: admin
  • Дата: 16-06-2022, 11:09
16-06-2022, 11:09

Найкращі з кращих падають від куль, грудьми своїми землю прикривають…

Невимовний жаль та журба повисли літнього червневого дня над Батуринською громадою, яку, рвучи серця, облетіла страшна звістка про трагічну загибель батуринця Руслана Сергієнка. 9 червня у місті Батурин було оголошено День жалоби. На майдані Гетьманської слави, біля пам’ятника «Сини мої, соколи» зібралися рідні, мешканці громади, представники місцевої влади, друзі, бойові побратими, однокласники, аби провести в останню путь загиблого Героя.
Найкращі з кращих падають від куль,
Грудьми своїми землю прикривають…
Сумним набатом в селах і містах
Звучать слова: « Герої не вмирають!»

Лютий ворог приніс розруху і горе, сльози і смерть в усі куточки нашої багатостраждальної неньки-України. На превеликий жаль не оминула біда і Батуринську громаду. Східний вітер приніс на своїх чорних крилах сумну звістку з Донеччини. Там 27 травня поблизу села Покровське Бахмутського району загинув сержант, командир автомобільного відділення 58-ої окремої мотопіхотної бригади імені гетьмана Івана Виговського – Сергієнко Руслан Юрійович, який народився 27 лютого 1976 року в місті Батурин. Він навчався в Батуринській загальноосвітній школі з 1982 по 1993 роки. Був добрим та допитливим, чесним та відповідальним, любив життя і рідний Присеймівський край.
Після навчання в школі був призваний до лав Збройних Сил України як солдат строкової служби.
Тривалий час здобував навики та реалізовував себе у сфері будівництва і дизайну приміщень.
Ще у 2004 році Руслан зайняв активну громадську позицію разом із тисячами однодумців, які відстоювали Незалежність України на Помаранчевому майдані.
Із березня 2015 близько двох років добровольцем боронив східні кордони нашої держави.
Так само і 24 лютого, в перший день війни, вже втретє став до лав Збройних Сил України в складі 58-ої окремої мотопіхотної бригади імені гетьмана Івана Виговського.
Разом із побратимами боронили Київщину, захистивши столицю від кривавого ворога, а на початку травня військове з’єднання, в якому служив Руслан Сергієнко, зайняло свої позиції у Донецькій області.
27 травня, близько 15 години, в бою, проявивши особисту мужність, Герой загинув. Руслан віддав своє життя за Батьківщину, український народ, кожного з нас, рідну землю - місто Батурин.
Земляки, друзі, рідні, однокласники, бойові побратими – всі низько схили голови у скорботі за сином України того сумного та тужливого дня.
Вшановуючи подвиг Руслана Сергієнка, всі присутні на траурному мітингу і долучилися до спільного виконання Державного Гімну України, який звучав у виконанні оркестру 58 окремої мотопіхотної бригади імені гетьмана івана Виговського.
...І розірвали повітря залпи прощальних пострілів, і підхопили присутні : «Слава Україні ! Героям Слава!»
Чин поховання здійснили настоятель Свято-Покровського храму міста Батурин отець Роман та військовий священник 58 окремої мотопіхотної бригади імені гетьмана Івана Виговського отець Павло.
Ми вистоїмо. Здолаємо катів,
Як маків – цвіт розквітне Україна!
На тих місцях, де йдуть тепер бої,
В земнім поклоні схилиться калина…
Під час траурного мітингу звучали слова жалю, вдячності рідним за справжнього патріота і воїна від Батуринського міського голови Леоніда Душі. Останній шлях військового був встелений квітами та зрошений сльозами. Всі присутні у жалобі склали шану захиснику України. Пам’ять про Героя Руслана Сергієнка назавжди залишиться у вдячній пам’яті рідних та земляків.
Інна Мозгова.Матеріал створено за підтримки Української Асоціації Медіа Бізнесу.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^