» З велосипедом на танк
Інформація до новини
  • Переглядів: 14
  • Автор: admin
  • Дата: 20-06-2022, 13:49
20-06-2022, 13:49

З велосипедом на танк

Під час війни наші люди показують приклади неймовірного героїзму. Цивільні голіруч зупиняють танки, військові нищать ворога, навіть коли сили нерівні. Так, у лютому Сергій Шевченко вийшов назустріч колоні ворожої бронетехніки, яка рухалася вулицями нашого Бахмача. Чоловік без зброї став перед колоною танків рашистів і упродовж кількох хвилин стримував її рух. Зокрема, закрив собою оглядові триплекси механіка-водія і таким чином позбавив ворога видимості шляху. Це відео облетіло майже весь світ. Що ж спонукало пана Сергія до такого відчайдушного вчинку?
- У той момент я не думав про себе. Емоції обурення та гніву зашкалювали. У минулому я – танкіст, командир танку, і коли побачив, як ворог просувається рідним містом, виникло єдине бажання – зупинити, хоч і голіруч, - скромно говорить про свій вчинок Сергій Михайлович.
Тож за героїзм і самопожертву, проявлені під час проходження механізованих колон країни-агресора територією міста Бахмач, міський голова Павло Шимко подякував Сергію Шевченку та вручив подарунок.
Слова вдячності адресуємо Сергію Риженку, керівнику місцевого сільгосппідприємства, за сприяння якого і був придбаний подарунок – електровелосипед.
Завдяки нашим героям Україна переможе! Віримо в ЗСУ і віримо в перемогу!Матеріал створено за підтримки Української Асоціації Медіа Бізнесу.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^