» Віддана обраній справі
Інформація до новини
  • Переглядів: 903
  • Автор: admin
  • Дата: 29-01-2016, 12:11
29-01-2016, 12:11

Віддана обраній справі

Ні для кого не секрет, що нині непрості часи для медицини. Сутужно як хворим, так і лікарям. Зазвичай бракує сучасної апаратури для діагностики, немає у достатній кількості ліків. Але, незважаючи на труднощі, лікарі самовіддано стоять на сторожі людського здоров’я, а нерідко й життя.

Лікар ­терапевт терапевтичного відділення №2 і паліативного відділення №1 Бахмацької ЦРЛ Алла Степанівна Ворон більше 30 років присвятила лікуванню людей. За її плечима не одне врятоване життя, не один десяток корисних порад і рекомендацій хворим, котрі звертаються до неї за допомогою. Алла Степанівна не лише хороший фахівець, а й добра та чуйна людина, яку цінують і поважають колеги. А пацієнти вдячні їй за увагу та турботу. За час своєї роботи жінка­лікар має численні нагороди та відзнаки.

Родом Алла Степанівна Ворон із міста Дубровиці Рівненської області. Мама працювала вчителем, а батько ­ економістом у банку. У дружній родині окрім Алли, зростала ще молодша донечка. Із самого дитинства дітей навчали дотримуватись загальнолюдських цінностей ­ допомагати людям, ставитися до життя серйозно, шанувати батьків та дивитися на світ із добром.

Старанно навчаючись у школі, дів­чина завжди відстоювала справедливість, прагнучи зарадити чужій біді. Отож зі шкільної парти вирішила, що стане лікарем. Хоча батькам рішення доньки не прийшлося до душі, адже вони усвідомлювали, що лікар – це людина, яка вчиться все своє життя, жертвує особистим часом, благополуччям, а, можливо, навіть і здоров’ям, заради здоров’я іншої людини. Тож вони неодноразово намагалися відмовити Аллу від бажання стати медиком. Та незважаючи ні на що, вона впевнено йшла до своєї мети. Після закінчення із золотою медаллю школи, Алла вступила до Тернопільського медичного інституту. Коли пролетіли роки навчання, інтернатуру довелось проходити у Чернігівській міській лікарні №1. Саме тут молодий інтерн отримала практичну підготовку в галузі терапії. Намагалася здобути якнайбільше вмінь та навичок стосовно свого фаху. Адже лікар­ терапевт ­ це спеціаліст широкого профілю, який повинен мати обширні знання про весь людський організм і його хвороби. Отримавши диплом лікаря­ терапевта, Алла Степанівна за направленням приїхала працювати у Батуринську лікарню. Саме тут, у Присеймівському краї, у 1985 році жінка розпочала свою трудову діяльність. Із вдячністю згадує вона своїх наставників, які допомагали не лише словом, а й ділом– Катерину Федорівну Глушак, Марію Єгорівну Буток, Василя Михайловича Суп­руненка. У цих медпрацівників було чому повчитися. Допомагали, звичайно ж, і старші колеги з районної лікарні. І ось, пропрацювавши лише місяць, керівництво довірило молодому та завзятому лікарю очолити терапевтичне відділення Батуринської лікарні.

­ Роботи було дуже багато, адже на лікуванні перебувало близько 70 чоловік,­ розповідає Алла Ворон.

Вона не шкодувала власних сил і часу, аби полегшити страждання хворих. За 30 років трудової діяльності доводилось стикатися з різними непередбачуваними ситуаціями, де необхідно було миттєво приймати рішення і рятувати людей. Тож дуже важливо вміти робити свою справу і не допускати помилок, бо здоров’я і життя людини – це найцінніший скарб, який не купиш ні за які гроші.

­ У перший рік роботи, ­ пригадує жінка­лікар, ­ до Батуринської лікарні з інфарктом потрапив професор та доктор медичних наук із Москви. Саме тут йому надавали першу медичну допомогу та призначили лікування. 42 дні батуринські медики боролися із хворобою пацієнта. Медперсонал діяв злагоджено і виважено. Кожен знав, що і як треба робити, розумів свою відповідальність і значимість. Згодом професора транспортували до Москви, але правильне та своєчасне лікування у батуринському медичному закладі зіграло важливу роль в житті чоловіка.

Як молодий спеціаліст , Алла Степанівна отримала у Батурині житло, зустріла свою долю, вийшла заміж, народила сина Олександра. Нині він є опорою та надією для своєї матері. Здобувши вищу освіту, працює у Києві, але, як тільки­но з’являється вільний час, їде додому до найдорожчих людей.

Більшу частину свого життя Алла Степанівна проводить на роботі. Майже щодня вона опікується своїми пацієнтами – огляне, розпитає про самопочуття, розрадить, підтримає добрим словом. Для всіх у неї вистачає часу, адже, коли вирішила пов’язати своє життя з медициною, розуміла, що справжній лікар не той, хто пізнав і вивчив науку, а той, хто усвідомлює свій обов’язок перед суспільством.

З листопада 2013 року Алла Ворон лікар­терапевт терапевтичного відділення №2 і паліативного відділення №1 Бахмацької ЦРЛ. У дружному та злагодженому колективі сумлінно трудиться 28 медпрацівників. Всі вони фахівці своєї справи, добросовісно ставляться до своїх обов’язків, аби зарадити людській біді. За це їх цінують і поважають пацієнти, а це ­ найкраща винагорода за щоденний сподвижницький труд. Неможливо не згадати старшу медичну сестру Марію Михайлівну Рітченко, яка 26 років присвятила медичній справі.

Відвідуючи відділення, звернула увагу на те, що у палатах чисто, охайно та затишно. Виявляється, косметичні ремонти медперсонал робить своїми силами, а з матеріалами допомагають спонсори. За рахунок небайдужих благодійників по можливості оновлюється й матеріальна база відділень. А ще Алла Степанівна переконана, що професія медика вимагає постійного оновлення і поповнення своїх знань. Саме цього прагне ­ постійно займається самоосвітою, вдосконалює свій професіоналізм. Нині Алла Степанівна Ворон лікар першої категорії, що любить свою роботу, живе турботами про здоров’я людей.

Як говорив німецький поет Бертольд Брехт: «Недостатньо бути лікарем, треба вміти допомагати». Так і Алла Степанівна радіє, відчуває себе щасливою, коли рятує хворого від недуги.

Світлана Кириленко.

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^