» Обережно! Рівень грипу та ГРВІ в області зростає
Інформація до новини
  • Переглядів: 373
  • Автор: admin
  • Дата: 29-01-2016, 12:32
29-01-2016, 12:32

Обережно! Рівень грипу та ГРВІ в області зростає

Як повідомили в обласному центрі інформаційно­аналітичних технологій та пропаганди здорового способу життя, ситуація із захворюваністю на грип в області останніми днями різко погіршилася. Свідченням цього є збільшення випадків хвороби серед дітей, громадян похилого віку, а також три летальні випадки.

Станом на 25 січня рівень захворюваності по області перевищив епідпоріг на 40,2%. Захворіло майже 18 тисяч 400 осіб, більше половини з них – діти (понад 9 тисяч 600).

Кожного дня медики фіксують не одну сотню випадків захворювання на ГРВІ та грип. Крім того, вони зазначають: хвороба тільки набирає обертів, а попереду, у лютому­березні, треба очікувати другої хвилі активності вірусу.

Прикро, але хвороба все частіше вражає дітей, адже вони здебільшого перебувають в організованих колективах, мають низький імунітет і не дотримуються простих правил профілактики. Тож батькам необхідно більш відповідально ставитися до здоров’я дітей та особистого здоров’я, дотримуватись всіх необхідних засобів профілактики.

В області максимально вживаються попереджувальні заходи. У період епідемії в поліклініках передбачено окремий прийом хворих на ГРВІ. При збільшенні кількості викликів будуть додатково залучені медичні працівники. На час епідемії обмежено планову госпіталізацію хворих, також передбачено телефонне опитування громадян з метою виявлення захворювання.

Наразі в області функціонує 597 інфекційних ліжок та 30 відділень з палатами інтенсивної терапії, які оснащені апаратами штучної вентиляції легень, фібробронхоскопами, наркозно­дихальною апаратурою.

Як запевняють медики, додатково передбачено розгортання і перепрофілювання ще 300 ліжок та 2000 ліжок для обсервації. Бригади для надання консультативної та невідкладної допомоги укомплектовані у повному обсязі.

Крім того, визначено групи епідемічного ризику, що підлягають проведенню профілактичних щеплень проти грипу.

Лікарі вкотре наголошують на необхідності дотримання заходів задля попередження зараження грипом, а також негайному зверненні до медичних закладів у разі захворювання.

За інформацією прес­служби Управління

охорони здоров’я облдержадміністрації.

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій

Ані Юріївні ДОЦЕНКО
на 10 років

Ми тебе вітаємо із великим святом і тобі бажаємо радості багато. Виростай розумна, добра і красива, будь у житті ти завжди щаслива. Виростай на радість і батькам, і рідним. Радісних усмішок, квіточок гарненьких, вогнику, завзяття у очах, рідненька. Бажаємо багато знати, бо всього цікавого в світі так багато. Щоб в житті не знала ти горя і біди, щоб тобі щастило всюди і завжди.
Дідусь, бабуся і вся родина.
с.Бахмач 1.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^