» Як правильно заповнити заяву-приєднання до умов договору постачання газу
Інформація до новини
  • Переглядів: 907
  • Автор: admin
  • Дата: 29-01-2016, 12:35
29-01-2016, 12:35

Як правильно заповнити заяву-приєднання до умов договору постачання газу

Днями всім споживачам природного газу Чернігівської області надійшла поштою заява­приєднання до умов договору постачання газу. У зв`язку з численними запитаннями споживачів ТОВ «Чернігівгаз Збут» надає роз`яснення як правильно її заповнити.

Як повідомлялося раніше, новий договір постачання газу є публічним і не передбачає двостороннього підписання, що значно спрощує процедуру його укладання. Отже, поставивши підпис на заяві приєднанні, і в будь­який спосіб надавши її на адресу філії ТОВ «Чернігівгаз Збут», споживач засвідчує свою згоду з умовами договору.

У пункті 1 споживачу потрібно вписати лише вид об`єкта, інші дані внесені автоматично.

Заява­приєднання обов`язково має містити як мінімум 3 підписи власника житлового приміщення. По одному підпису ­ в п.2 «За договором розрахунок споживача за природний газ здійснюється» та в п.3 «Спосіб оплати за цим договором». Також обов`язково потрібно поставити підпис після рядка «Відмітка про підписання споживачем цієї заяви ­ приєднання».

У пункті 2 необхідно поставити підпис навпроти слова «ТАК» ­ «На підставі даних Оператора ГРМ ....» (на схемі цифра 1). Це означає, що нарахування за газ буде здійснюватися за обсягами газу, переданими ТОВ «Чернігівгаз Збут» від ПАТ «Чернігівгаз». У свою чергу споживачі природного газу з лічильниками інформують «Чернігівгаз» про фактичні обсяги використаного природного газу щомісяця з 1 по 5­те число, станом на 1 число місяця наступного за звітним. У разі відсутності лічильника, об’єм газу використаного споживачем, визначається, за нормами споживання, встановленими Кабінетом Міністрів.

У рядку «За планової величини ...» вже проставлені хрестики, його заповнювати не потрібно.

У пункті 3 можна обрати один із варіантів, або підписатися навпроти обох.

Так, наприклад, якщо споживач бажає здійснювати розрахунок за платіжними документами, які надсилає постачальник пош­тою, йому потрібно:

­ розписатися навпроти позначки «ТАК» в графі «За платіжними документами……» (на схемі цифра 3).

Це означає, що людина підтверджує свій вибір оплачувати по рахунках, які щомісячно надсилає ТОВ «Чернігівгаз Збут» поштою.

Якщо розрахунки будуть здійснюватися за квитанціями розрахункової книжки, яку заповнює сам споживач, то потрібно:

­ розписатися навпроти позначки «ТАК» в графі «За квитанціями розрахункової книжки……» (на схемі цифра 2).

Під пунктом 3 споживач вказує дату підписання і ставить свій підпис (на схемі цифра 4).

У примітках за наявності співвласників чи інших власників житла повинні стояти особисті підписи усіх цих осіб (на схемі цифра 5).

Інформацію щодо пільги споживач самостійно не заповнює. Якщо пільга активна, при роздруківці вона автоматично потрапляє до заяви­приєднання. Даних щодо субсидії в заяві­приєднання немає і вносити її не потрібно.

Якщо споживач отримує пільгу, а відмітка про це до заяви не потрапила, для врегулювання питання просимо звертатися в абонвідділ. Звернутися особисто також потрібно споживачам, яким надійшла заява з неправильними даними щодо власника житла. Причиною може бути непереоформлення особового рахунку на нового власника.

У разі несуттєвої помилки в прізвищі, або в імені, або по батькові, споживач може самостійно її виправити і поруч засвідчити виправлення своїм підписом.

 

 

 

 

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^