» Світ захоплень Володимира Іванова
Інформація до новини
  • Переглядів: 938
  • Автор: admin
  • Дата: 5-02-2016, 10:47
5-02-2016, 10:47

Світ захоплень Володимира Іванова

Яскраві фарби на картинах бахмачанина Володимира Іванова привернули увагу ще на Спасівському ярмарку, де серед  розмаїття краму  виокремлювалися своєю індивідуальністю. Багато гостей свята зупинялися  помилуватися цими роботами. Також вразило те,  що,як розповів Володимир Васильович, першу свою картину він створив півроку тому, у грудні  2014. Перебираючи архів фотографій за минулий рік, натрапила на фото художника з його роботами та вирішила розповісти читачам про цю непересічну людину з  своєрідними захопленнями.
- Перед тим, як приступити  до роботи над своєю першою картиною, я два місяці  вивчав аспекти  цього мистецтва, проглядаючи майстер-класи відомого художника через мережу Інтернет, - ділиться Володимир Іванов. – А потім придбав  найпростіші  полотно та  фарби і почав працювати. Пам’ятаю, як здивувалася дружина.  Та вважаю, що перешкодою у всіх прагненнях людини є страх перед невідомим.  Тому   поставив    перед собою мету, адже впевнений, що  половина    успіху – це бажання.  І написав картину «Тайговий край». На полотні зобразив  природу суворого краю з його горами та лісами.  І навіть тепер, коли маю в доробку більше двох десятків картин,  багато  хто   вважає цю однією з найкращих.
Із шкільних років Володимиру подобалось малювати, та не було часу і змоги розвивати талант. Розповідає, що і його батько гарно малював. А  ще згадує, як хлопцем бігав до сусіда, який  займався живописом. Ще з дитинства  його вабив  запах фарби. А вчитель малювання Бахмацької ЗОШ №5         Володимир Максимович Іванов посіяв зерна творчості, які через роки проросли добрими сходами в душі вдячного учня.
Після закінчення восьмого класу  Володимир Іванов вступив до Конотопського машинно-будівельного технікуму. По  розподілу потрапив на роботу  на станцію Медвежа Гора в Карелії, звідти добровольцем пішов до армії.  Відбував службу в Санкт-Петербурзі. Повернувшись до рідного Бахмача, опанував професію зварювальника.  За фахом пропрацював багато літ у будівельно-монтажному експлуатаційному управлінні Конотопського відділення залізничної дороги.  Пишається  він тим, що  своєю працею зробив внесок у розбудову міста.  Будувало відділення цехи Бахмацького депо, модернізувало вже збудовані , зводили  залізничну їдальню та пекарню поблизу станції Бахмач-Київський, п’ятиповерхівки  міста, в одній з яких і мешкає Володимир Васильович.
- Професія мене годувала, а захоплення дає змогу поринути в світ прекрасного, - розповідає чоловік. -  Я також захоплююсь фотографією. Фотографую природу, роблю портретну зйомку. В соціальних мережах спілкуюся  з однодумцями, ми ділимося досвідом, викладаємо свої роботи.
А ще Володимир Іванов займався художньою ковкою.  В своїх роботах , вкладаючи душу, намагався передати  найтонші лінії  та  вигини, створені природою. Адже вважає, що не важливо, яку виконуєш роботу, потрібно в усьому прагнути до ідеалу. І називає  себе перфекціоністом, тобто людиною,яка в усьому прагне досконалості. Вночі Володимир Васильович відпочиває не більше  чотирьох годин,  весь інший час  працює. Вивчає  творчість відомих художників. З виходом на пенсію вільного часу додалося, тож витрачає його на вдосконалення майстерності.
- Для того, щоб навчитись художньому ремеслу, копіював голландських майстрів ХVІ-ХVІІ столітть, сучасних художників,- розповідає Володимир Васильович.  – Захоплююсь  натюрмортами, морською тематикою, портретним живописом. Нещодавно відвідав виставку  відомого  художника  Нікаса Сафронова. Зустрівшись з   визнаними майстрами пензля, багато чого запозичив для себе.
А у вересні в Бахмацькому районному історичному музеї відбулася виставка робіт самобутнього художника Володимира Іванова, на якій експонувалися 18 картин. Серед них портрети самого митця, сина і, як не дивно, Міли  Йовович. Цікавлюсь, чому саме цю  актрису  обрав для створення портретної роботи.
- Вважаю, що потрібно зображувати публічних людей, яких знає  молодь, щоб глядачі мали змогу побачити схожість, - зазначає чоловік. –Тож, коли учні                                ЗОШ №5 відвідали  мою виставку  і відразу впізнали  знайомі риси актриси, мені було приємно,як автору роботи. Спілкування з учнівською молоддю  сподобалось.  Я ділився з ними своїми знаннями, сподіваюсь , що і вони отримали задоволення.
Зараз Володимир Васильович опановує новий для себе напрямок . Це іконопис.  Перша ікона з зображенням Богородиці  «Радость  всех радостей» або «Умиление» експонувалася на виставці. Ця робота виконана на полотні, інші планує автор виконувати на спеціальних іконописних дошках, які вже підготував до роботи. До написання ікон Володимир Васильович підходить з особливим ставленням:  приймає піст.
-  Процес створення ікон не залежить від тебе, - розповідає він. – Коли працюєш, то ловиш себе на думці, що Господь допомагає, надає сил і наснаги.  Іконописці – інструмент в руках Божих.
Ще багато цікавих задумів та ідей  має самобутній художник. Тож бажаємо наснаги та натхнення для втілення  їх всіх у  життя. Сподіваюсь, що незабаром відбудеться чергова виставка робіт цього непересічного чоловіка, який прагне досконалості  та вкладає душу в усе, чим займається.
 

 

Наталія Корень.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^