» Рідні не по крові
Інформація до новини
  • Переглядів: 899
  • Автор: admin
  • Дата: 5-02-2016, 10:49
5-02-2016, 10:49

Рідні не по крові

У Галини та Миколи підростав син Олексій.  Хлопець гарний, чорнявий із татовими гарячими карими очима. Дівчата роєм вилися  коло нього.  «Дивися, - жартувала мати, - тебе швидко  оженять».
«Навіть не сподівайся, мамо», - сміявся хлопець. Галина з Миколою теж вважали , що Олексію про одруження  думати  ще рано, бо ж тільки  перший курс університету закінчив.  Та життя про їхні плани  не питало.
Одного разу двері у оселі  відчинилися. На порозі стояв єдиний та найкращий син, але не один…
«Мамо й тату, - ніяково мовив Олексій, - я вам невістку привів».
«Ну , привів, то показуй», -  підбадьорила Галина.  Та коли він відступив, її усмішка розтанула ,як сніг на сонці.  Микола теж здивовано  дивився на дівчину. Їй було не більше  шістнадцяти. Худенька, розгублена,  із широко розплющеними  блакитними очима.  Та найбільше  спантеличило  батьків те, що синова обраниця  була вагітною.
Через тиждень Олексій поїхав  на навчання.  Олена, так звали його дівчину,  залишилася жити у майбутнього чоловіка.  Йти їй було нікуди.  Мама померла, коли Олені виповнилося п’ять років. Батько незабаром одружився. Мачуха  дівчину не злюбила.  Коли ж помітила її вагітність, домоглася, аби батько вигнав доньку з дому.  От Олексій і привів Олену  до оселі своїх батьків. Через деякий час вона народила дівчинку, яку назвали Катрусею.  Невдовзі молодята  офіційно побралися. Оленка для свекрів стала ,як рідна донька.  А Катрусю дід та бабуся  не спускали  з рук – не могли натішитися  маленькою внучкою.
Щастя закінчилося миттєво. У дім постукала біда.  Занедужав Микола. Зліг після інсульту.  А незабаром його не стало.
В осиротілій оселі  залишилися  самі жінки.  Олексій нечасто  навідувався додому.  Заняття, сесії, друзі… Галина  з тривогою помічала , що в її сина  так і не прокинулись  батьківські  почуття  до маленької Катрусі.  Та й Олена часто плакала  ночами у своїй кімнаті.  Дбайлива свекруха  щиро  співчувала  невістці, але зарадити нічим не змогла. Хоча неодноразово  намагалася серйозно  поговорити  з сином , але  той уникав  розмови.
 Невдовзі Олексій повідомив молодій дружині , що їде з другом до Англії на заробітки.  Мовляв, треба  ж  утримувати родину.  На вмовляння рідних  не зважав.  Телефонував нечасто, а потім і взагалі не виходив на зв’язок. А через рік приїхав не сам, а з молодою жінкою, без якої, сказав,  не може жити.
Олена подала на розлучення. Галинине серце  краялось від болю. Їй шкода було добру  невістку, яка була для неї чи не єдиною  підтримкою.  Нова  Олексієва дружина  не могла пробачити це Галині. Але як могла вона  вигнати з дому  Олену та  свою  любу  Катрусеньку.  Олексій також віддалився  від матері.  Невдовзі він зі своєю новою  дружиною поїхали  до Англії.  І ось уже рік,як Галина  нічого не знає про сина.  Жодних координат він не залишив.
Сумні думки жінки розвіяла  Катруся, маленька  темноволоса  дівчинка, що так схожа на її Олексія, яка щойно повернулася із садочка.
- А маму  де ж загубила? - запитала бабуся.
- До магазину пішла, бо забула купити цукерки. Дівчатко обняло  Галину і палко поцілувало  у щоку.
Як часто у цьому житті зовсім чужі люди стають рідними, а рідні по крові –                      чужими.

Світлана Кириленко.

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^