» Відкрито оновлені заклади соціальної сфери
Інформація до новини
  • Переглядів: 739
  • Автор: admin
  • Дата: 11-02-2016, 16:45
11-02-2016, 16:45

Відкрито оновлені заклади соціальної сфери

9 лютого у місті Бахмач відбулася подія,яка стала важливою та значущою не лише для бахмачан, а і для всіх жителів району, ­ урочисте відкриття реконструйованого поліклінічного відділення Бахмацької центральної районної лікарні та оновленої глядацької зали районного Будинку культури. На урочистість завітав голова обласної державної адміністрації Валерій Куліч.

На початку заходу голова облдержадміністрації Валерій Куліч, голова райдержадміністрації Віктор Міщук, голова районної ради Віталій Кочерга, Бахмацький міський голова Павло Шимко, громадськість вшанували пам’ять захисників Вітчизни, які віддали своє життя за свободу і незалежність своєї країни, ­ Героїв Небесної Сотні, та загиблого учасника антитерористичної операції Юрія Бутусова та поклали квіти до пам’ятних знаків на площі Героїв Майдану.

Одразу після цього почесні гості , керівництво району та міста, громадськість прийшли до поліклінічного відділення Бахмацької центральної районної лікарні, де вже зібралось чимало бахмачан та жителів району, будівельники, які своєю кропіткою працею створили гарну сучасну споруду. Відкриттю ж закладу передувала значна робота. Реконструкція поліклінічного відділення з терапевтичного була розпочата ще в 2009 році. Будівництво тривало і зупинялося через брак коштів. Нарешті довгобуд став об’єктом уваги районної та обласної влади. За сприяння голови обласної державної адміністрації Валерія Куліча та субвенції з Державного бюджету в сумі понад 2 млн. грн, коштів із місцевих бюджетів усі роботи по реконструкції приміщення активними темпами завершені. Тепер споруда, яка була збудована ще у 1958 році, є окрасою нашого міста, а мешканці району мають змогу отримувати комплексну медичну допомогу у комфортних умовах. Адже для роботи закуплено і відповідне сучасне медичне обладнання, на це спрямовано майже 3 млн. гривень.

Звертаючись до присутніх, головний лікар Бахмацької ЦРЛ Валентина Медведєва сказала: « Відрадно, що в такий складний час, завдячуючи значній підтримці влади, нам вдалося відкрити сучасне поліклінічне відділення , а це означає – головне право людини на життя та здоров’я на Бахмаччині забезпечується. Відкриття поліклінічного відділення, оснащення його сучасним медичним устаткуванням дасть змогу покращити якість надання медичної допомоги населенню».

Голова обласної державної адміністрації Валерій Куліч та голова Бахмацької райдержадміністрації Віктор Міщук виконали почесну місію – перерізали стрічку , після чого всі бажаючі мали змогу зайти до приміщення медичного закладу, пройтися просторими коридорами, побувати у кабінетах, які обладнано за сучасними європейськими стандартами, поспілкуватися із медичними працівниками.

Посадовці відвідали оновлене приміщення стоматологічного відділення Бахмацької ЦРЛ. Тут проведено капітальний ремонт покрівлі та фасаду приміщення з впровадженням заходів теплореновації. Це дало змогу поліпшити технічний стан споруди, тепловий режим.

Потім керівники області, району, міста та всі бажаючі завітали до районного Будинку культури , де у відремонтованій сучасній залі відбувся святковий концерт. Тут почесних гостей зустріли гарною піснею та запашним короваєм, який вручили Валерію Кулічу.

Вітаючи із знаменню подією, голова обласної державної адміністрації висловив сподівання на подальший розвиток району. Повідомив приємну новину, що у перспективі здійснення адміністративно­територіальної реформи місто Бахмач буде одним із центрів­повітів на Чернігівщині ( тобто буде збережено Бахмацький район). Також Валерій Куліч розповів, що минулого року в Бахмацькому районі на умовах співфінансування з Державного та місцевого бюджетів вдалося провести роботи на дев’яти об’єктах, подякував керівництву райдержадміністрації , районної та міської рад, народним депутатам за співпрацю, ефективну роботу і висловив надію у її продовженні і в 2016 році.

Звертаючись до бахмачан, голова районної державної адміністрації подякував керівникам області за дієву допомогу та підтримку, керівникам територіальних громад за співфінансування з місцевих бюджетів, а саме: Бахмацькій міській, Халимонівській, Григорівській, Голінській, Красилівській, Кропивненській, Митченківській, Обмачівській, Тиницькій, Рубанській сільським громадам, котрі спрямували більше, ніж півмільйона гривень для завершення робіт на цих значимих об’єктах, а також адресував особливу вдячність керівникам підрядних організацій – Юрію Миколайовичу Никифорову ( філія виробничо­комерційної фірми «Аліде»), Наталії Григорівні Добролєжі (товариство з обмеженою відповідальністю «Бахмачгазбудсервіс»), Миколі Михайловичу Вовку (приватне підприємство «Бахмачбуд»), будівельникам за самовіддану працю.

Віктор Міщук озвучив перспективні плани та напрями роботи на майбутнє:

­ Найближчим часом маємо намір облаштувати фасад районного Будинку культури та центральну площу міста, яка носить назву Героїв Майдану. Але це лише частка із задуманого. Головне ­ спрямувати всі зусилля на те, щоб розвивати в районі економіку, створювати нові робочі місця, забезпечуючи надходження до бюджету. Це є наш єдино правильний шлях до економічного розвитку та покращення рівня життя мешканців. Чимало зусиль нами було докладено, щоб у рамках адміністративно ­територіальної реформи зберегти Бахмацький район, як один із перспективних адміністративних центрів, що дасть можливість отримувати значні кошти на розвиток інфраструктури, ­ зазначив Віктор Федорович.

Під час патріотичної концертної програми з нагоди урочистих подій у районі всі присутні вшанували пам’ять п’ятьох наших земляків, які вже ніколи не повернуться до рідних домівок, не обіймуть матерів , дружин, дітей – Олександра Пащенка, Юрія Бутусова, Віктора Кеслера, Олександра Ровного та Володимира Лестухи.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Інна Мозгова.

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^