» Ремонт доріг у місті завершать в кінці літа
Інформація до новини
  • Переглядів: 1 166
  • Автор: admin
  • Дата: 28-07-2015, 10:26
28-07-2015, 10:26

Ремонт доріг у місті завершать в кінці літа

Після публікації матеріалу в попередньому номері газети під назвою «Стан доріг у місті», що містив роз’яснення Бахмацького міського голови Павла Шимка щодо ремонту доріг міста, до редакції звернувся мешканець вулиці Лермонтова, яка , як зазначалося , відремонтована. Іван Миколайович Косенко повідомив, що ремонт вулиці здійснено тільки частково та люб’язно запропонував свій транспорт, щоб я, як автор матеріалу, змогла впевнитись в правдивості його слів. На цю пропозицію читача погодилася. Тож ми виїхали на місце, де оглянули зруйновані ділянки дороги, про які говорив Іван Миколайович. Також оглянули й інші проблеми, що виникли на вже відремонтованій частині дороги. Це невивезене будівельне сміття, що залишилось на узбіччі. Фіксувала даний факт за допомогою фотоапарату, як тут в об’єктив потрапила автівка мера. Павло Миколайович саме в цей час здійснював об’їзд вулиць міста, інспектуючи їх стан. Тож зупинився біля нас і надав роз’яснення.

­ Міська рада лише частково профінансувала ремонтні роботи зазначених вулиць, адже ситуація з девальвацією національної валюти не залежить від мерії. На ремонт були виділені одні суми, а зараз вони зовсім інші. Та до кінця літа ми плануємо розрахуватися повністю, а отже і завершити розпочатий ремонт. Ніхто не зупиняється на півшляху, ­ запевнив очільник міста Івана Миколайовича. – А сміття на узбіччі плануємо прибрати цими днями. Комунальні служби не встигають в повному об’ємі впоратись з цим завданням, тож на допомогу їм залучаємо людей, що стоять на обліку в центрі зайнятості.

Наш читач, мешканець вулиці Лермонтова, зрозумів ситуацію, що склалася, та пообіцяв набратися терпіння і ще трішки почекати.

Наталія Корень.

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^