» Гідний вчинок
Інформація до новини
  • Переглядів: 765
  • Автор: admin
  • Дата: 11-02-2016, 16:47
11-02-2016, 16:47

Гідний вчинок

Частина військово­зобов’язаних сприймають власну строкову службу як вже виконаний громадянський обов’язок і, незважаючи на складну військово­політичну ситуацію в країні, не бажають виступати на її захист. У світлі останніх мобілізаційних хвиль важко не помітити осіб, які незважаючи ні на що, залишились вірними військовому обов’язку. Одним з тих, хто жодного разу не уник мобілізаційного виклику, є солдат Білецький Андрій Борисович. Свій військовий шлях розпочав ще у часи першої хвилі мобілізації при бахмацькому РВК, де на практиці довелось використовувати цивільні знання з діловодства та юриспруденції. Згодом, попавши під реструктуризаційне скорочення військкомату, був виведений поза штат і незабаром повернувся до цивільного життя.

Оскільки перспектив стабілізації ситуації в країні протягом останнього часу не намічалось, то 18 вересня 2015 року Білецький Андрій повторно був викликаний до РВК, де в нових умовах постало питання браку кваліфікованих кадрів, які б могли оперативно та якісно забезпечити функціонування установи.

За зразкове виконання службових обов’язків неодноразово відзначався грамотами та подяками Чернігівського та Бахмацького військкоматів. Незважаючи на хибну загально побутуючу думку, що всі військовослужбовці, які знаходяться у підпорядкуванні РВК, участі у бойових діях не приймають, відповідально поставився до переведення в 13­ий окремий мотопіхотний батальйон у складі 58­ї окремої механізованої бригади. Пройшов підготовку на Рівненському полігоні, а звідти був передислокований у район проведення антитерористичної операції. З листопада 2015 року і по теперішній час Андрій знаходиться на передових бойових позиціях, неподалік Донецького аеропорту. Незважаючи на штатну посаду водія, на місцях впевнено справляється з обов’язками помічника станкового гранатометника.

У темні часи помітно світлих людей, так і в нашій державі є достойні громадяни, які не бояться полишити комфортні умови і виконати з гідністю конституційний обов’язок. Сподіваємось, що жага військової служби у Андрія не зникне і надалі він знайде себе у рядах контрактних військовослужбовців.

 

 

Бахмацький РВК.

На ФОТО: зліва Андрій Білецький зі своїм бойовим побратимом.

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашому дорогому

КОЛІ ДАНЬКУ
на 2 рочки

Твій день народження не тільки твоє свято, радіють рідні, друзі теж. І ми тобі бажаєм щастя так багато, щоб у житті воно не мало меж. Нехай життя здається добрим дивом і плідні будуть справи і шляхи. Нехай живеться легко і щасливо, благословенний будь і Богом, і людьми.
Дідусь Володя,
бабуся Наташа.
с. Бахмач 1.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^