» 66 років разом
Інформація до новини
  • Переглядів: 852
  • Автор: admin
  • Дата: 12-02-2016, 08:59
12-02-2016, 08:59

66 років разом

Кохання, довіра, взаємоповага – це почуття , які  ніколи не втратять свою  актуальність. І сьогодні, напередодні Дня  всіх закоханих, хочу розповісти про подружню пару, яка через десятиліття пронесла ці почуття.
Іван Сергійович та Євдокія Іванівна Гненики із Красилівки  нещодавно відсвяткували 66-річний ювілей подружнього життя.
- Всі ці роки  ми з  Іваном прожили душа в душу. І дітям, і внукам своїм такої злагоди в сім’ях зичу. Завжди разом і відпочиваємо,  і працювали, - розповідає Євдокія Іванівна.  Одружилися Гненики в повоєнні роки, якраз на Богородицю, 8 січня.  Коли сивочоле подружжя згадує  про свої молоді роки,здається, зморшки на їх обличчях розгладжуються, а в очах  з’являється молодечий блиск.  Знали один одного ще зі школи, та почуття з’явилось значно пізніше. Іван Сергійович воював на фронтах Другої світової війни. Як сам говорить, має найпочесніше військове звання  - рядовий . Отримав поранення в бою. Груди ветерана прикрашають багато орденів та медалей.  Такий статний, веселий, меткий  і запав у серце     своїй Євдокії.  Як же освідчувався бравий військовий? - запитую.
- А  як, прийшов та й говорить: «Та поки вже ходити, давай одружимось». Та  я й згодилась, - розповідає Євдокія Іванівна і додає. - До речі, поки ми не розписалися, то Іван у нас і в хаті не був. Батьки були проти мого вибору.  Та потім полюбили зятя . Коли розписалися,  відразу ж і обвінчались. Вінчання відбувалось тоді в хаті. Я виходила заміж в пальто. Наречені тоді в основному вдягали спідниці та кофти, тож  я мала  гарний наряд.
Подружжя виховало п’ятеро дітей. Євдокія Іванівна має звання «Мати-героїня». Цілий вік Гненики пропрацювали  в місцевому сільгосппідприємстві.  Іван Сергійович робочим на фермі, Євдокія Іванівна  - на ваговій.  Вдома тримали велике господарство. Зараз сили вже не ті, то на подвір’ї тільки дві собаки та кури.  Допомагає поратись по господарству внук Олександр, з яким мешкають разом. У хаті ідеальний порядок. На стінах фото дітей та внуків, вишивки  господині.  Каже, колись захоплювалась у вільний час, зараз вже не вишиває. Дивуюсь, як тільки вправлялась багатодітна мати.
У селі Красилівка знають це подружжя як  взірцеву сімейну пару.
- Вони завжди і всюди разом:  і за покупками, і на святах – гарний приклад  молодому поколінню, -  говорить секретар Красилівської сільської ради Валентина Данильчатенко.
Ювілеї подружнього життя Гненики не відзначають, адже не вважають це якоюсь надзвичайною подією. Та, мабуть, їм це і не потрібно, радіють кожному прожитому дню разом. І найціннішим у своїх відносинах вважають  любов, довіру і взаємоповагу. Це ті почуття,які зуміли зберегти попри всі випробування.
 
Наталія Корень.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^