» Афганістан - наш біль
Інформація до новини
  • Переглядів: 844
  • Автор: admin
  • Дата: 19-02-2016, 09:11
19-02-2016, 09:11

Афганістан - наш біль

Напередодні річниці виведення військ  колишнього  Радянського Союзу з території   Демократичної Респуб-ліки Афганістан,  виконком  Дмитрівської  селищної  ради  провів  зустріч з воїнами -інтернаціоналістами.  Цього   дня  учасники  дитячого зразкового колективу  «Веселі  ложкарі»  разом з колишніми  афганцями поклали квіти до могил фронтових побратимів Володимира Киричка, Миколи Бухкала, Василя Стародубця та Василя Трикоза. Хвилиною мовчання вшанували їх світлу пам’ять. У приміщенні селищної ради відбулося вручення ювілейних медалей воїнам-інтернаціоналістам Олександру Трикозу, Анатолію Киричку, Віктору Савченку,  а Олександру Черепу та Федору Солодовнику нагороди вручили  вдома, оскільки з ряду поважних причин вони не змогли бути на святі. Квіти та нагороди вручив селищний голова Станіслав Ковтун. До речі, така зустріч воїнів-інтернаціоналістів у Дмитрівці відбулася вперше.
Пізніше учасник чехословацьких подій Микола Миколайович Фурдат скаже: « До того часу, доки Ковтун С.М. буде працювати на посаді селищного голови, він завжди буде збирати нас в єдине  дружне коло». Гостей свята  концертною програмою привітали юні аматори сцени Вікторія Курлюк, Каріна Міщан, Юлія Пічуріна –донька воїна - афганця Сергія Пічурина, чоловічий квартет у складі Юрія Плюхіна, Петра Лиха, Анатолія Петрусенка, Станіслава Ковтуна, жіночий вокальний дует у складі Ніни Кладкової та Олени Ковтун,   автор і виконавець пісень про Афганістан Олександр Білевич.
Дякуючи фінансовій підтримці дирекції ТОВ «Агродмитрівське» , директор Счастлівцев  Анатолій Олександрович, колективу ПрАТ «Дмитрівське ЗПП», директор Липовяк Юрій Григорович, воїни-інтернаціоналісти та учасники концертної програми змогли поспілкуватися за святковим столом.

 


Наталія Бережна.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^