• Дата: 26-02-2016, 10:35
26-02-2016, 10:35

Змагалися легкоатлети

Заняття легкою атлетикою давно вже не залежать  від примх погоди. Спортсмени ДМК «Гармонія» змагаються цілий рік.
13 лютого на між-обласному турнірі з легкої атлетики  гарно себе показали: Дмитро Корень ( 5 кл. ) зайняв  ІІ місце  з триборства, ІІІ місце  - Ангеліна  Пилипенко ( 9 кл.). В окремих видах змагань достойно  виступили  Дмитро Больбух, який виборов  ІІІ місце  з бігу на 30 м, та Едуард  Ткачов,який посів  ІV місце у змаганнях з бігу на 30 м  з перешкодами.
У День Святого Валентина , 14 лютого,  у місті Київ відбувся Всеукраїнський  пробіг  «Біг закоханих». Бахмацький район  представляли  чотири учасники. Борис Михайлов  і Ангеліна Пилипенко зайняли  ІІІ командне місце з парного бігу на 8 км. Попереду були лише майстри спорту, чемпіони України.
21 лютого відбувся Всеукраїнський пробіг   «Сніговий біг».  На Оболонській набережній міста            Київ  кращі легкоатлети мірялись силами на дистанції 5 км ( жінки) і 10 км ( чоловіки).  Впевнено подолавши  5 км, перше місце виборола Дар’я Михайлова (майстер спорту, чемпіонка України).