» Із сесії районної ради
Інформація до новини
  • Переглядів: 978
  • Автор: admin
  • Дата: 28-07-2015, 10:31
28-07-2015, 10:31

Із сесії районної ради

На минулому тижні відбулось друге засідання 25 (позачергової) сесії районної ради шостого скликання, яке провів голова районної ради Іван Желіхівський. У зв’язку з низькою явкою депутатів ( із 46 прибуло лише 26, деякі депутати зі значним запізненням), сесія розпочала свою роботу не своєчасно.

У роботі пленарного засідання брали участь голова райдержадміністрації Віктор Міщук, депутат обласної ради Микола Шимко, керівники окремих установ та структурних підрозділів райдержадміністрації, очільники територіальних громад, члени ГО «Народна Рада Бахмаччини», вчителі загальноосвітніх навчальних закладів, які підлягають реорганізації та ліквідації, батьки.

На першому пленарному засіданні було внесено пропозицію доопрацювати проект рішення «Про затвердження списку народних засідателів Бахмацького районного суду Чернігівської області». Громадською організацією «Народна Рада Бахмаччини» запропоновано внести дане питання на обговорення не тільки депутатського корпусу, а й громадськості. Тому депутати підтримали пропозицію зняти з порядку денного дане питання і розглянути його на наступному пленарному засіданні.

З питань реорганізації Терешиського навчально­виховного комплексу «загальноосвітня школа І­ІІ ступенів –дошкільний навчальний заклад» та ліквідації Осіцької загальноосвітньої школи І­ІІ ступенів поінформував начальник відділу освіти райдержадміністрації Олександр Комар. Він навів невтішні статистичні дані щодо кількості учнів, які навчаються у загальноосвітніх начальних закладах, що підлягають реорганізації та ліквідації. Наприклад, у Осіцькій школі здобувають освіту лише 6 дітей, а в Терешиській – 8. Олександр Васильович акцентував увагу на низькій якості навчально­виховного процесу, адже окремі предмети викладають не фахівці. Діти з таких шкіл не мають змоги навчатися у повнокомплектних класах, проводити змагання, конкурси, свята, оскільки чисельність учнів дуже мала. Начальник відділу освіти навів низку переконливих аргументів, що стосувалися створення належних умов для навчання та виховання учнів. Це, зокрема, виділення шкільного автобуса для підвозу учнів до школи, можливість навчання у повнокомплектних класах тощо.

­ Перш за все ми повинні піклуватися про дітей та їхнє майбутнє. І розпочати роботу в цьому напрямку потрібно із створення відповідних умов для їх розвит­ку. Тому наше завдання покращити якість освіти підростаючого покоління, ­ відзначив начальник відділу освіти райдержадміністрації Олександр Комар. Після жвавого обговорення депутати підтримали рішення про реорганізацію Терешиського навчально­виховного комплексу «загальноосвітня школа І­ІІ ступенів­дошкільний навчальний заклад».

При розгляді питання щодо ліквідації Осіцької ЗОШ І­ІІ ст. депутати районної ради Світлана Євтушенко та Ольга Допа наводили переконливі аргументи,наголошуючи на тому, що закриття малокомплектних шкіл позитивно позначиться на навчально­виховному процесі.

До депутатів з проханням відтермінувати хоча б на рік ліквідацію школи, звернувся депутат районної ради Анатолій Гриб.

Батьки ж були категорично проти ліквідації школи. З проханням не закривати навчальний заклад до депутатів звернулася голова батьківського комітету Осіцької школи Віталіна Антонюк. Вона переконувала присутніх у тому, що дітям краще навчатися у рідному селі, а не їздити до школи більш ніж за 20 кілометрів.

Депутат обласної ради Микола Шимко зазначив, що в першу чергу необхідно думати про здоров’я дітей, тому хоча б початкова ланка повинна бути в селі.

Депутати не підтримали рішення про ліквідацію Осіцької загальноосвітньої школи І­ІІ ступенів.

Сесією районної ради затверджено рішення про встановлення нормативів відрахувань частини чистого прибутку (доходу) комунальних підприємств, засновником яких є районна рада, на 2015 рік.

Світлана Кириленко.

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^