» Перед солдатом стану на коліна за те, що захищає Батьківщину
Інформація до новини
  • Переглядів: 643
  • Автор: admin
  • Дата: 26-02-2016, 10:48
26-02-2016, 10:48

Перед солдатом стану на коліна за те, що захищає Батьківщину

Україна – це наша  земля, рідний край, наша країна з мальовничою природою і мудрими, талановитими людьми. Багата історія  нашої держави на славетні імена та героїчні події.  Історія України  - це, значною мірою,  історія  визвольних      воєн. На шляху до незалежності  український народ часто  втрачав своїх  найкращих синів  і дочок.  У цьому довгому  почесному списку  стали  і Герої  Небесної Сотні, і вірні сини України, які  мужньо  боронили  незалежність на сході і полягли, як Герої.  Ми повинні пам’ятати їх,  вчитися  на їхньому  героїзмі бути стійкими і незламними, а для воїнів , які воюють  сьогодні на сході  - допомагати і словом, і ділом.
Районна дитяча бібліотека  багато  масових заходів  проводить на патріотичну тематику, часто звучить тема  боротьби на сході в зоні АТО. А в переддень Дня  святого Валентина  провели майстер-клас  «Валентинка для бійця». Учні 4-А класу  школи №1 ( вчителька  Примушко  Т.М.) з теплотою і любов’ю  виготовили  45 оригінальних  валентинок  з побажанням  повернутися  живими і здоровими. Хай ці валентинки будуть воїнам оберегами.  Їх разом із книгами та гостинцями (мед, варення, кава, шоколад, чай та ін.) від працівників  районної дитячої бібліотеки передали волонтеру  Дмитру    Кулішу.
Нещодавно  в районній дитячій бібліотеці  відбувся вечір-зустріч  «Учасники АТО – герої нашого часу». На зустріч були запрошені  заступник комісара                        Бахмацького  районного  військового комісаріату             Гнучий  О.М.,  учасник  АТО, майор  Гриценко  С.О., радіотелеграфіст  Стрикун  М.В.  вони розповіли учням  10-х класів школи №5 та гімназії  про мужніх захисників Вітчизни на сході. Особливо зворушила всіх розповідь  Сергія Олександровича  про свого брата, Юрія Бутусова,  який героїчно  загинув рік тому  в Дебальцевському  котлі. Йому,     молодому, обдарованому  капітану, з      гарячим серцем патріота  було лише 25…
Про воїнів АТО  була організована  виставка статей «Герої АТО –наші земляки». Присутні мали змогу  познайомитися з п’ятьма Героями АТО Бахмаччини, які віддали свої життя  за нас. Це: Бутусов  Юрій,  Лестуха Володимир – м. Бахмач;  Пащенко Олександр – смт Дмитрівка;  Ровний Олександр  - с.  Матіївка; Кеслер Віктор – с.Курінь. Працівник бібліотеки розповіла  також про  юнака Сергія  Юр’єва з с.Бахмача, його відвагу, незламність духу, адже у свої 19 років  він пройшов війну на сході, втратив кисть лівої руки, але не втратив оптимізму і віри в краще майбутнє.
Солдате український,  я за тебе
Щодня благаю  Бога і молю,
Щоб  захистив  і землю, й синє небо
І щоб живим лишився ти в бою.
У переддень  свята рідної мови Бахмацькою бібліотекою  для дітей був  проведений  флешбом «Ми –українці, мова наша – українська» з учнями  ЗОШ №1 6-А класу, класний керівник  Степаненко  І.Ю.
Юні користувачі декламували  вірші  та вислови відомих українських поетів, ознайомились  з книжково-ілюстраційною виставкою «Плекаймо рідну мову». Перехожим  діти  роздавали  листівки «Говори рідною українською мовою».

 

 

 

Любов Карпич,
заступник директора ЦБС по роботі з дітьми.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій

Даринці Василенко
на 10 рочків

Щоб ти була завжди щаслива, добро пізнала у житті. І щоб сміялися до тебе із неба зорі золоті. Щоб гріло сонечко ласкаво. Щоб Бог тебе в опіці мав. І Ангел твій охоронець з плеча твого щоб не злітав. Ми дякуєм Богу, що ти у нас є, хай силу і радість тобі він дає.
Мама, бабуся.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^